Wpis z mikrobloga

Czy to czas by rozpocząć psychoterapię? Testosteron w żelu nie sprawdził się tak jak powinien, dalej mam zerowe libido a mam 22 lata. Czyżby depresja/nerwica? Czy ktoś miał podobny problem przy tego typu zaburzeniach że pompka nie stawała ? #silownia #przegryw #depresja #nerwica #testosteron #psychoterapia #zaburzenialekowe #zaburzeniaosobowosci
JesteMlodyGzGdyni - Czy to czas by rozpocząć psychoterapię? Testosteron w żelu nie sp...

źródło: F51B18F9-76A9-44B1-9E2E-DC975202C5D0

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesteMlodyGzGdyni: Brak libido to nie tylko testosteron, jakby tak było to na cyklach chłopy by nigdy problemu nie mieli z erekcja itd, a zdarza się, że mają. Idź do dobrego Androloga, lekarz od męskich hormonów, kompleksowo się Toba zajmie i prędzej znajdzie powód Twoich problemów niż takie wróżenie z fusów. Dobrze też byłoby znaleźć powód niskiego testosteronu u Ciebie, możliwe, że nie potrzebujesz terapii zastępczej testosteronem tylko wystarczy naprawić przyczynę.
  • Odpowiedz
@Lobotomy_Enthusiast: Androloga już też obskoczyłem i to specjalnie do warszawy jechałem do jednego z lepszych, przebadał mnie całego, różne badania miałem robione i nigdzie nie widać przyczyny mojego niskiego teścia. Wychodzi na to że to zaburzenia lękowe i ciągłe napięcie powoduje że jest tak nisko, niedawno zacząłem też psychoterapię ale u mnie problem jest dość złożony więc pewnie minimum 2 lata będę musiał chodzić zeby się wyleczyć a testosteron od
  • Odpowiedz