Wpis z mikrobloga

Szukam serialu na jesienno-zimowe wieczory. Długość odcinka najlepiej nie więcej niż godzina, ilość do 100 odcinków lub niewiele więcej. Pozbawiony wielokrotnych scen seksu, erotyzmu, ciągłych przekleństw. Serial już skończony, żeby nie czekać na kolejne sezony. Przez 4 lata przerobiliśmy dwa kompletnie różne seriale, które przypadły nam do gustu- The Crown i Ranczo.
Na pewno odpadają:
- The office (nie ten humor dla drugiej osoby)
- Dom z papieru
- Breaking bad (widziałem)
- Skazany na śmierć (widzieliśmy)
- Zagubieni (dalsze sezony nie dla drugiej osoby)
- Gra o tron

Po krótkim szukaniu wpadł mi Haus of Cards i Sukcesja, chociaż ten drugi chyba zbyt wulgarny.
Opinie, porady? Zapraszam.
#seriale
  • 394
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matiKKS Better Call Soul - powiązania do historii z Breaking Bad. Poza tym może Mr Robot, Czarnobyl też był fajny. Z Polskich to Ślepnąc od świateł mi się podobał i Belfer pierwszy sezon.
  • Odpowiedz
@matiKKS:
Ted Lasso (mega pozytywny serial)
Better Call Soul/Zadzwoń do Saula ( uwazany przez wielu za lepszy od BB)
Ozark (jak dla mnie lepszy nawet od Rodziny Soprano jesli mowimy o serialach w podobnych klimatach)
  • Odpowiedz
@matiKKS: Podbijam po raz kolejny Sukcesję, świetny serial. A coś bardziej dla różowej to "Moja genialna przyjaciółka" - serial obyczajowy o losach dwóch przyjaciółek w Neaoplu przez dzieciństwo aż po wiek dojrzały. A i jeszcze jeśli amerykańskie The Office Wam nie odpowiada, to może spróbujcie obejrzeć wersję polską, więcej wątków tam jest poruszonych z naszego podwórka, mi się bardzo podoba, chyba nawet bardziej niż wersja US.
  • Odpowiedz
@matiKKS: jeśli lubisz seriale przygodowe, z akcja i zagadkami to polecam serie:
-Stargate najpierw film z 1994, później
-Stargate SG-1,
-Stargate Atlantis, i na koniec
-Stargate Universe,
Inne też dobre:
  • Odpowiedz