Wpis z mikrobloga

Zarezerwowałem kwadrat a tu k---a taka chryja w uniwersum. Co ma zrobić zwykły człowiek to ja k---a nie wiem. Kupie to sie rynek w--------i, nie kupie to wprowadzą ten kredyt tuska i cena mi odjedzie. Zajebiście się w tym bagnie podejmuje decyzje, pewność jutra 10/10
#nieruchomosci
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak kupujesz dla siebie i potrzebujesz i masz zdolność to bierzesz bez względu na moment.


@NiedzwiedzBilly: Co za debilizm xD
Jeśli mamy teraz szczyt górki to trzeba mieć bardzo w------e na pieniądze żeby kupować mieszkanie xD
  • Odpowiedz
Jeśli mamy teraz szczyt górki to trzeba mieć bardzo w------e na pieniądze żeby kupować mieszkanie xD


@e_mati: a mamy teraz szczyt górki?
  • Odpowiedz
Jeśli mamy teraz szczyt górki to trzeba mieć bardzo w------e na pieniądze żeby kupować mieszkanie xD


@e_mati: a wierzysz że ceny spadną? Co najwyżej mogą przestać rosnąć. Jak weźmiesz pod uwagę pieniądze, które musisz wydać na wynajem to tak średnio jest sens czekać na spadki (których nie będzie)
  • Odpowiedz
@e_mati: wiele razy czytałem takie komentarze, sam jak kupowałem mieszkanie to słyszałem od rodziny podobne "k---------a kupujesz na szczycie, p------o cię!?? nie szkoda ci pieniędzy?!?!". Gdybym się zdecydował przy pierwszym podejściu do tematu to obecnie miałbym 3 fajne mieszkania na mokotowie w warszawie, a tak mam tylko 2. Dodatkowo policz ile kosztuje odwlekanie decyzji o rok, dwa lata czy więcej, gdy wynajmujesz, a ceny rosną.
Ceny od lat rosną i
  • Odpowiedz