Wpis z mikrobloga

@lukas12x: nie cierpię takich ludzi: DAWAJ TU SZYBKO, WEŹ OGARNIEMY TU DZWONIE MAM ZIOMKA ZGODZI SIĘ NA PEWNO. I dupę wszystkim truję żeby coś zrobić. A weź od niego coś załatw "stary nie mogę bo coś tam, może jutro bo wiesz no", albo gorzej "dobra będę na pewno pomogę" i się spóźnia 3 godziny i więcej gada niż robi.
  • Odpowiedz
@mazut_kluczowy: ja ostatnio umyłem balony reklamowe korpo z Warszawy za 4500. Dwa dni pracy i 4500 za wywiezienie balonów na wieś i umycie myjką ciśnieniową XD

Firma ktora tylko tym się zajmuje chciała 5300. Jak usłyszałem że trzeba je umyc to pomyślałem że myjka leży, podwórko 1000m2, plandeki po 40 zł w Action się kupi, APC też 30 zł za butelkę.

Wieś>miasto
  • Odpowiedz
Ale jaki obrotny

zarabiają Ci co wszędzie i we wszystkim widzą nadążająca się okazję:D


@mazut_kluczowy: @Sh3rI0ck: @lukas12x: przecież to jakiś idiota. Skoro pomylił numer to jaka jest szansa, że to kurier z tego samego miasta co on?!
Przecież kurier z Wrocławia nie pojedzie do Łodzi przewieźć komuś betoniarki nawet jakby miał czas, chęć i pustą pakę
  • Odpowiedz
Skoro pomylił numer to jaka jest szansa, że to kurier z tego samego miasta co on?!


@siepan: większość pomyłek, kiedy ktoś do mnie przypadkowo dzwonił, to zrobienie missclicka w ostatnich połączeniach
  • Odpowiedz