Wpis z mikrobloga

#pracbaza Cześć .. od pół roku jestem w nowej pracy i niestety nie wyszło tak jakbym chciał.. pewnie trochę się też nie odnalazłem, ale instruktaż stanowiskowy był zerowy, zadania ciężkie, popełniam dużo błędów, żebym się wyrobił muszę zostać po godzinach... Tak szczerze mam dość, i to bardzo . Najchętniej już jutro bym tam nie poszedł, ale brak niczego nowego, a nigdy nie wiadomo co to będzie. zdrowie pewnie przez stres też się lekko pogarsza. Z jednej stronie wiem że jestem w dupie, a dwa trochę się boje ruszyć z gówna żeby nie było jeszcze gorzej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adam-poland: na stres polecam makaron, ewentualnie zwalenie sobie konia.
Dopóki masz płacone i nie ryzykujesz odpowiedzialnością finansową za popełniane błędy to polecam pracować dalej i nadal zarabiać.
To pracodawca odpowiada za planowanie twojej pracy w optymalny sposób. Nadgodziny płatne? Jeśli tak to chcesz je brać i zarabiać więcej? Bo jeśli nie to rezygnujesz z nadgodzin.
Ty jesteś zasobem dla pracodawcy. Nikt nie daje j-----a o twoje poczucie odpowiedzialności za powierzone
  • Odpowiedz
@adam-poland: pół roku to nie tak dużo. Ja w żadnej pracy po takim czasie nie byłem "ekspertem". Daj sygnał na górze, że obecny workload jest za duży i odpuść nadgodziny(jeśli darmowe). Nie ma co się stresować tym, co by nie było, dasz sobie radę
  • Odpowiedz