Wpis z mikrobloga

Berkowicz jak zwykle szczuje na wszystko co nie jest Konfedepisem. A fakty są następujące: Berkowicz kilkanaście lat temu zapowiadał, że zrzeknie się pensji europosła, gdy nie miał na tę funkcję żadnych szans. W ostatnich wyborach gdy miał realne szanse już tego nie zapowiadał.

Kierwiński natomiast został europosłem i zrzekł się dobrowolnie ponad 2 milionów w ciągu najbliższych 5 lat - bo taka jest różnica pomiędzy zarobkami ministra a europosła. Dodatkowo będzie miał harówkę i musi się użerać z takimi trollami twitterowymi jak Bekowicz, zamiast siedzieć w spokoju w Brukseli. To są te detale.

#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja #powodz #bekazpisu
Gours - Berkowicz jak zwykle szczuje na wszystko co nie jest Konfedepisem. A fakty są...

źródło: IMG_4391

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnisz jak go zmasakrował?


@BulgarskiTaboret: a berkowicz przyniusl jakies zobowiazanie ze jak go wybiora to bedzie oddawal diete na fundację i chciał aby wszyscy politycy po tez takie podpisali. Tusk porownal to do goscia ktory obiecuje ze jak wygra na loteri to odda na bezdomnych czy coś...
  • Odpowiedz
Przecież te pieniadze nie przepadają, na jego miejsce wejdzie kolejna osoba i zarobi to czego on nie może. Więc te pieniądze i tak dostanie osoba z PO? Może HGW?
Natomiast teraz są jeszcze dodatkowe pieniądze na jego nowe stanowisko w rządzie.
  • Odpowiedz
@Gours: @JasnyBanan Czyli Kierwiński zarobi większe pieniądze na miejscu a jego wypłatę z PE przejmie ktoś inny.
Nie bądź taki surowy Berkowicz też by wrócił jak by mu ktoś obiecał lepszą kasę na miejscu, a jeszcze można się wypromować przy okazji ratowania.
  • Odpowiedz
@Gours: No pomijając że tyche to zarabia pewnie Minister ds. Czystości toalet o którym nigdy nie słyszałeś(bez diety i dodatków), to naprawdę myślisz że kierwiński z dobroci serca da się wydymać na chajs?(nie da się) Ale w zamian dostanie więcej roboty? No ja to nie jestem jego fanem ale skończonym kretynem żeby się na to zgodzić bez korzyści to raczej nie jest.
  • Odpowiedz
@JasnyBanan: Po prostu nie jestem pracownikiem biura pana Kierwińskiego i nie płacą mi za zmyślanie historii na wykopie. Ale jak będzie wolny wakat z dobrą wypłatą to się odezwij też coś nawymyślam.
  • Odpowiedz