Wpis z mikrobloga

@g5fjju: tu chodzi o całokształt sytuacji. Od czwartku trąbią o ulewach i możliwej powodzi a mamy ogrom ludzi, którzy nie ogarniają życia i nie przygotowali się w żaden sposób. Obrazek nawiązuje do tej blondynki o wyrazie twarzy nieskalanej myślą, która nie wie co ma robić, bo nie ogląda TV. Do tego ci ludzie mają dzieci i zamiast za radą redaktora pakować się i uciekać, to mają czas na milion innych
  • Odpowiedz
@kodijak: Chlop co posortowal od najtanszych i wzial auto z rozwalonym silnikiem, gdzie remont samego silnika to z 20-30 tysiecy, no niesamowite ze bedzie tanio xDD
  • Odpowiedz
@g5fjju: myślę że jednak zdrowie i życie ważniejsze niż auto (chyba że masz mentalność ruska) po za tym jak to j*banie to to Audi tak zleje skoro nim nie da się uciec już
  • Odpowiedz
@g5fjju: a najlepsze że w innych wpisach gdzie pozalewane auta stoją to wykopki mają beke że jak to można być takim głupim żeby auta nie przestawić i uchronić przed zalaniem XD
  • Odpowiedz
@g5fjju: Mówisz o miejscu w którym dawno zarządzono ewakuację, a ci ludzie zamiast uciekać chowają auto do szopy, nie wykazując świadomości zagrożenia (pani blondynka)/lekceważąc je (pani brunetka). Dlatego stali się nowym symbolem polskości.
  • Odpowiedz
@g5fjju ja też nie czaję. Wykopki piszą że uuu aaaa w ruderze mieszkają jak po bombardowaniu Hiroszimy ale na podjeździe musi być NIEMIECKIE AUTO PREMJUM. Przypomnę tylko że taka q7 to z 30-40k może już nawet stoi więc o co ten raban to nie wiem.
Prości ludzie z Polski B i tyle
  • Odpowiedz
@g5fjju beka jest z tego, że zamiast się czym prędzej się ewakuować to skupiają się na marce premium. Kobita łazi bez celu, zamiast się zebrać i w 15 min ogarnąć furę i spadać to stary musi jeszcze Familiadę obejrzeć
  • Odpowiedz
@PROOOOOH: ale niby dobrze,że w samochód zainwestowali a nie w dom, bo im powódź dom rozpieprzy. Głupio tylko,że ten samochód chowają przed wodą na podwórzu a nie nim wyjeżdżają.
  • Odpowiedz