Wpis z mikrobloga

i git, jeebac lato i upały


@richupeterson: mordo wrzuć jakieś foty z tych jesiennych spacerów, sportów i aktywności co to miałeś uskuteczniać "bo wreszcie nie ma upałów"

A tak, zapomniałem, nie będzie żadnych zdjęć, bo siedzisz w domu i dalej będziesz siedział i zaraz odkręcał kaloryfer xD
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko upalarze dalej nie rozumieją, że przeszliśmy w skrajności w skrajność, od p------------h 30-stopniowych upałów aż do opadów, podczas których w kilkadziesiąt godzin spadnie tyle wody co przez pare miesięcy. Ale taki brainlet jeden z drugim będzie p-------ł czemu w taką pogodę nie wyjdziesz na spacer. Jeśli nie czaicie, że ludziom chodzi o normalną temperaturę rzędu 18-22 stopni, to macie problem z rozumowaniem. PS. Upalarze do psychiatryka.
  • Odpowiedz
upalarze dalej nie rozumieją, że przeszliśmy w skrajności w skrajność, od p------------h 30-stopniowych upałów aż do opadów, podczas których w kilkadziesiąt godzin spadnie tyle wody co przez pare miesięcy. Ale taki brainlet jeden z drugim będzie p-------ł czemu w taką pogodę nie wyjdziesz na spacer. Jeśli nie czaicie, że ludziom chodzi o normalną temperaturę rzędu 18-22 stopni, to macie problem z rozumowaniem. PS. Upalarze do psychiatryka.


@King_Thestias: ale tu na
  • Odpowiedz
Nie ma to jak lampa cały dzień i 45 stopni w słońcu, a w nocy spać się nie da. Jak ktoś lubi taką pogodę to jest jakiś p------y albo siedzi cały dzień w domu lub klimatyzowanym biurze
sxilll - Nie ma to jak lampa cały dzień i 45 stopni w słońcu, a w nocy spać się nie d...

źródło: IMG_9093

Pobierz
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Co? Gdzie ja dalem do zrozumienia ze tak mysle? Wez daj jakis cytat, bo poki co to pierdzielisz trzy po trzy.

Ponownie, nazywasz ludzi "ulańcami", bo nie lubią gorąca. To tak jakbyś nazywał ludzi którzy dużo jedzą grubasami, pomimo, że mają dobrą/normalną budowe ciała, NO ALE DUŻO JEDZĄ TO GRUBASY HEhe
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes wy wszyscy macie jakieś zaburzenia osobowości czy co? Czytając wasze wypociny można poczuć się jak w jakimś psychiatryku! Jedni mówią, że jest super i żeby padało cały tydzień, a drudzy (tacy jak ty) obrażają osoby, które lubią jesień. Jakby to była ich wina, że istnieje takie zjawisko jak pory roku i niektórych zalewa. xDD Wyjdź do ludzi i przestań żyć wyklopem, bo ewidentnie ci nie służy, kolego... ( ͡°
  • Odpowiedz
@richupeterson: jeebac ciebie, zawsze mnie zaskakuje ta logika że łykopek roztropek woli ulewy zamiast słoneczka ¯\(ツ)/¯ moze dlatego ze byle gówniarz przegryw nie musi wtedy na dwór wychodzić?
Zawsze jak w podstawówkach (bądź na studaich w rozmowach) były ankiety kto jaką porę roku woli to lato zawsze miało powyżej 60%, a zima max 25%. Zostaje 15% największych tumanów z wypranym mózgiem ktorych o dziwo jest najwięcej na wykopie
  • Odpowiedz