Wpis z mikrobloga

@derek25 pomijając że chyba strasznie oszczędzają na produkcji. Ostatnio jadłam paprykowe i absolutnie nie było czuć żadnej papryki, czułam że gryzę tłuszcz. Więc smak ostro się popsuł
  • Odpowiedz
@kopartka: Bez przesady. Top chipsy nie są tak dobre jak Crunchipsy czy Laysy mimo wszystko.

Tylko smażony ziemniak i przyprawy, ale to im nie wychodzi jednak tak dobrze.

Nawet kiedyś w ślepy test się bawiliśmy na imprezie. Nikt nie dał Top Chipsów jako najlepszych.
  • Odpowiedz
  • 6
@Darth_Gohan

Nie wiem kiedy jadłeś ostatnio Laysy ale ich jakość spadła dramatycznie a na pewno paprykowych bo te jadłem ostatnio.
Kiedyś na pewno odczuł bym różnice w ślepej próbie, teraz myślę, że nie do końca.
  • Odpowiedz
@BorowikSzlachetny: wczoraj w biedrze bylem i wydawalo mi sie tanio. Chipsy bylo po 5-6 zl duze paczki Przysnacki.

W ogole nie macie pojecia jaka przebitke te chipsowe firmy maja. Produkcja jest maksymalnie zautomatyzowana ze opalaca im sie je robic w szwecji i rozwozic na europe.

Te wszystkie marki naleza do 2-3 firm. Powykupowaly mniejszych producentow. Wiem bo wdrazalem oprogramowanie HRowe w jednej z tych wielkich molochow. Nie kupowac. :)
  • Odpowiedz