Wpis z mikrobloga

  • 5
@Linijkarz_z_Lotusa:

co wy macie z tymi 9 miesiącami pluchy, powtarzacie jak mantrę a maj kwiecień wrzesień październik, połowa marca ma sporo ładnych słonecznych dni powyżej 10 stopni, często koło 20.

No cóż. Dla mnie temperatura 10-20 stopni to zdecydowanie za zimno. Ja się czuję komfortowo dopiero przy temperaturze 25 stopni, a ostatnio gdy codziennie było po 30 stopni to był to dla mnie jeden z najbardziej produktywnych okresów w życiu.
  • Odpowiedz
@Adruns: idź do lekarza albo zacznij uprawiać sport, jak ciężko Ci dłużej niż 10 minut wytrzymać na słońcu. Co mają robotnicy na drogach powiedzieć? I jeszcze z----------ą po 10 godzin.
  • Odpowiedz
@timek1119: Najlepsze jest to, ze wyznawcy tej pogody to potem albo lataja na szybko do samochodu/autobusu/tramwaju, zeby nie zmoknac, albo po prostu siedza w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gomorakazowa: Osoba, której odpowiadasz nie pisała o śmierdzeniu tylko o spoceniu. Osobiście samo uczucie spocenia nie jest zbyt przyjemne + jeśli widać to na koszulce to też niezbyt estetyczne.

Normalną porą roku? To już wykopki nie znają nic pomiędzy skwarem 35° a n----------m deszczu przez cały tydzień?

@LordDockers: Nie wiem jak u innych ale u mnie po ponad dwóch tygodniach temperatur blisko albo powyżej 30 stopni popadało(lekko) przez jeden dzień. To jak widzę tego typu wpisy to myślę, że mnie
  • Odpowiedz
w te najgorętsze dni brałem prysznic po 4-5 razy dziennie bo tylko tak szło się ochłodzić


@Adruns: to masz chyba jakiś problem z nadmierną potliwością
  • Odpowiedz
, ale fajnie jakbyś odkrył antyperspirant


@EvilToy: i jak go zaaplikuje na czubek głowy pod włosami?

Czy twoim zdaniem mam się wysmarować cały? Wiesz jak to byłoby niezdrowe blokować wszystkie gruczoły potowe przez kilka miesięcy i na okrągło?
  • Odpowiedz
Dobre. A może przyjmujecie żeńskie hormony, że lubicie takie "ciepełko" i się na nim nie pocicie, dziewczynki?


@Sathanas_Gloriam: Dobre, prawdziwy samiec alfa POLAK z krwi i kości musi pocić się jak knur, dostawać zadyszki po przebiegnięciu 50 metrów oraz mieć bebzuch do kolan. Nie zapominajmy o oparach alkoholu w wydychanym i metabolitach wódki w pocie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@WafleMichaua: znaczy ja generalnie mam coś nie tak z wymianą ciepła w organizmie, ale to trwa od zawsze, nigdy sie nad tym nie zastanawiałem pod kątem badań.
Nawet jak po górach łażę w zimie to często zdejmuje czapkę, rozpinam kurtke bo jestem cały zgrzany aż mokry, jakby nie termoaktywne ciuchy to by była lipa.
A w lato to tragedia, siedze w cieniu w którym jest 25+ stopni i zaczynam sie
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: nie, pracowałem, ale jak był dzień wolny to nie wychodziłem do wieczora bo była tragedia.

Tak, będę wychodził, lubie spacery w deszcz, lubie mniejszą temperaturę, teraz zaczną się dopiero fajne klimatyczne wycieczki po górach.
  • Odpowiedz
@Adruns a właśnie, że nie bylo. Przez całe lato to lampa była tylko ostatnie dwa tygodnie sierpnia / początek września, kiedy to te 31C aż tak nie doskwiera, jak w czerwcu czy lipcu.
  • Odpowiedz