Wpis z mikrobloga

@timek1119: mmmm uwielbiam sie pocić i śmierdzieć i nie być w stanie wyjść z domu na dłużej niż dziesięć minut.
Mieliście lato ? Mieliście.
Była lampa jak s-------n ? Była.
To teraz łeb w dół i dajcie sie nacieszyć normalną porą roku innym ok ?
  • Odpowiedz
  • 2
@Adruns Jak nie chcesz wychodzić w czasie upału to możesz iść rano lub wieczorem. (od 4 do 22 masz jasno). Zimą nawet nie ma kiedy iść, bo o 16 już ciemno.
@takJakLubimy: Gdyby nie praca i rodzina to już od dawna mieszkałbym w Hiszpanii
  • Odpowiedz
@Adruns

@timek1119: mmmm uwielbiam sie pocić i śmierdzieć i nie być w stanie wyjść z domu na dłużej niż dziesięć minut.

Mieliście lato ? Mieliście.

Była lampa jak s-------n ? Była.

To teraz łeb w dół i dajcie sie nacieszyć normalną porą roku
  • Odpowiedz
@EvilToy: wy jesteście serio chorzy psychicznie. Banda socjopatycznych sadystów. Bo antyperspirant uchroni dorosłego chłopa przed poceniem się w skwarze. Dobre. A może przyjmujecie żeńskie hormony, że lubicie takie "ciepełko" i się na nim nie pocicie, dziewczynki?
  • Odpowiedz
@Adruns: nie pocę się w ogóle, chyba że idę na rowerek przy pięknych 30 stopniach i bezchmurnym niebie - no i tym bardziej nie śmierdzę jak słoneczko przygrzeje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Linijkarz_z_Lotusa: mniej jak 25 stopni to dla mnie p---------o, #l-------------j cały rok
  • Odpowiedz
@Sathanas_Gloriam jak się odpowiednio pierze ubrania, ręczniki, dokładnie myje ciało i stosuje odpowiednie antyperspiranty, to nie wiem jak można śmierdzieć. To już chyba problemy hormonalne i trzeba z tym do lekarza iść. Oczywiście jeśli nie pracujemy na budowie w pełnym słońcu bo tam naturalne, że się ześmierdnie po całym dniu.

Potrafię jeździć na rowerze 4 godziny w temp. +30 i owszem, jestem spocony, ale nie śmierdzę.

Poza tym dużo śmieciowego żarcia
  • Odpowiedz
mmmm uwielbiam sie pocić i śmierdzieć i nie być w stanie wyjść z domu na dłużej niż dziesięć minut.


@Adruns: umyj się może najpierw i używaj kosmetyków.
Ahh tak, grubasy nie wiedzą czym jest prysznic dlatego zawsze od nich jebiexD
  • Odpowiedz