Wpis z mikrobloga

Nachodzi najbardziej obrzydliwy okres pogodowy. Ciemno, ponuro, deszczowo, zimno. Wykopowe przegrywy wniebowzięte, bo hehe, nie będzie upałów. W końcu będziecie z czystym sumieniem mogli siedzieć w piwnicy.

Teraz tylko jedna, wielka depresja w tym pięknym kraju aż do wiosny, bo taki mamy klimat XD Jeszcze w niedzielę 30 stopni, super spędzony czas nad jeziorem, a teraz barowa pogoda.

Ale dla was to dobrze, że barowa, bo przecież również i dla korposzczurów siedzenie w knajpach do nocy to najlepsze zajęcie i niesamowicie spędzony czas w dużym mieście, więc macie swoją ulubioną atrakcję xD

#bekazpodludzi #patologiazmiasta #pogoda #l-------------j #jesien #zalesie #bekazprzegrywow #takaprawda
Kopyto96 - Nachodzi najbardziej obrzydliwy okres pogodowy. Ciemno, ponuro, deszczowo,...

źródło: rosjamiasto_13

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: spokojnie jeszcze będzie w miarę ok, po prostu pogoda nabierze więcej dynamizmu. ale na pewno będą jeszcze ciepłe chociaż nie tak bardzo dni.
No ale wczoraj było pysznie, zachmurzone lekko, jakieś kropki z nieba ale jakies 25*C, poczułem się jak we włoszech <3 ale spookojnie, niedługo już p--------e nam z bicza w twarz to polskie g---o błoto i chlapa :<
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nadchodzi najlepsza pora roku.
Chłodno, brak upałów, brak zdychania, brak potu, chęci do życia wzrastają.
Nadchodzi mega magiczny klimat.
Krew w liściach, złoto, nadchodzą mgły budzące nostalgie i dające do myślenia.
Szadź na drodze którą będzie sie rozpruwało światłami.
Deszcze w których będzie się przyjemnie spacerować.
#j---------------j
  • Odpowiedz
  • 21
jeśli uzależniasz samopoczucie w 100% od pogody to chyba nie w pogodzie jest problem


@wap_eeL: Jeśli uwielbiam spędzać czas nad jeziorem, aktywnie na świeżym powietrzu, spędzać go godzinami poza domem, to raczej pogoda ma na to duży wpływ.
  • Odpowiedz
  • 5
nadchodzi najlepsza pora roku.

Chłodno, brak upałów, brak zdychania, brak potu, chęci do życia wzrastają.

Nadchodzi mega magiczny klimat.

Krew w liściach, złoto, nadchodzą mgły budzące nostalgie i dające do myślenia.

Szadź na drodze którą będzie sie rozpruwało światłami.

Deszcze w których będzie się przyjemnie spacerować.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Czy ja wiem ?
Uwielbiam tą pore roku.
No a chodzenie w deszczu ma klimat : )
Polecam jesienne wypady w góry, nawet zwykły karpacz, albo przejść się po izerach.
W tą sobote jadę z samego rana.
Grunt to sie dobrze ubrać i żadne warunki pogodowe nie straszne.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: pojedź w takim klimacie w góry, nie do miasta i zmienisz zdanie.
Jak masz gdzieś blisko do jakuszyc to można się umówić na wycieczke, znam fajne szlaki, może akurat ujrzycie kawałek jesienno górskiej magii jak sie przejdziemy 😁
Lubie zarażać ludzi jesienią :D
  • Odpowiedz
@Kopyto96: a nie wiem, ja tam tak samo jak w lato jeżdżę rowerem i biegam i robię masę innych rzeczy przez cały rok, oczywiście z pewnymi ograniczeniami więc wygląda to trochę jakby pogoda ci to uniemożliwiała ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam sobie opracować dwa tryby aktywności, ja aktualnie przebieram nóżkami na długie wybiegania po 10-20km bo tzw polska p---a jest do tego idealna, do tego uderzam
  • Odpowiedz
@Kopyto96: gdzie ty masz ten "wiatr" i "deszcz"? xD Przecież przez większość tego okresu jest w Polsce sucho, a wiatr rzadko kiedy przekracza 10m/s. Śniegu u nas brak, opadów co kot napłakał, do tego mamy najcieplejszy wrzesień od lat, październik to natomiast miesiąc ze średnio najwyższą liczbą dni wyżowych w roku, a więc top suchych miesięcy. Te wszystkie informacje to nic nowego, są na to opracowania naukowe i popularnonaukowe jak
  • Odpowiedz
  • 2
@wanghoi: @pjk13

No Rosja, Rosja. Specjalnie takie gówniane zdjęcie wstawiłem, żeby jeszcze bardziej oddawało klimat posta. Ale równie dobrze mogłem wstawić Łódź Bałuty jesienią xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: tam wystarczy posprzątać, naprawić drogi, zrobić chodniki, dać latarnie. ogarnąć zieleń, ławki jakieś, uporządkować parkowanie... i będzie cacy :) Tam w miejscu ze zdjęcia jest tak samo przytłaczająco nawet jak świeci słońce i jest +30 :))
  • Odpowiedz
@Kopyto96: wczoraj padał deszcz i normalnie cisnąłem spacer z parasolem. Mijali mnie biegacze, kilka osób na rowerach, i nawet sporo spacerowiczów. Odpocząłem od tego skwaru - było świetnie.

Dzisiaj świeci słońce chowające się czasem za chmurami, temperatura jest normalna. Idealna pogoda :)

Park ze zdjęcia bardzo fajny - wczoraj po takim śmigałem.
  • Odpowiedz