Wpis z mikrobloga

Nachodzi najbardziej obrzydliwy okres pogodowy. Ciemno, ponuro, deszczowo, zimno. Wykopowe przegrywy wniebowzięte, bo hehe, nie będzie upałów. W końcu będziecie z czystym sumieniem mogli siedzieć w piwnicy.

Teraz tylko jedna, wielka depresja w tym pięknym kraju aż do wiosny, bo taki mamy klimat XD Jeszcze w niedzielę 30 stopni, super spędzony czas nad jeziorem, a teraz barowa pogoda.

Ale dla was to dobrze, że barowa, bo przecież również i dla korposzczurów siedzenie w knajpach do nocy to najlepsze zajęcie i niesamowicie spędzony czas w dużym mieście, więc macie swoją ulubioną atrakcję xD

#bekazpodludzi #patologiazmiasta #pogoda #l-------------j #jesien #zalesie #bekazprzegrywow #takaprawda
Kopyto96 - Nachodzi najbardziej obrzydliwy okres pogodowy. Ciemno, ponuro, deszczowo,...

źródło: rosjamiasto_13

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wap_eeL: O tym, że w lato jak każdy narzeka też w porządku, bo 30 stopni, a jak ktoś będzie narzekał na deszczową pogodę jesienną to juz lecą do niego takie frazy jak Ty co piszesz o tym, że to z narzekającym jest coś nie tak, a pogoda nie ma nic do tego xddd
  • Odpowiedz
ja tam tak samo jak w lato jeżdżę rowerem i biegam i robię masę innych rzeczy przez cały rok, oczywiście z pewnymi ograniczeniami więc wygląda to trochę jakby pogoda ci to uniemożliwiała


@wap_eeL: ja też tego właśnie nie rozumiem. Wolę lato i późną wiosnę bo zwyczajnie jest jasno, dużo więcej słońca, po deszczu szybko się robi sucho, wyjście z domu to tylko sandały i butelka wody w plecak. Ostatnio, w
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: Widzę, że mistrz nadinterpretacji w formie, bo z tego co napisałem, nigdzie nie wynika, że sugeruję, że z autorem coś jest nie tak. Ale spoko, jak chcesz szukać problemów w każdym deszczu czy słońcu, to droga wolna. Ja tylko poddaję wątpliwości uzależnianie samopoczucia w 100% od pogody – ale jak widać, niektórzy wolą dramatyzować niż po prostu zrozumieć sens wypowiedzi xD
  • Odpowiedz
@Desire22: w południe zdecydowanie mniej, bo z reguły wtedy ludzie pracują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdajesz sobie sprawę, że w lesie albo blisko roślin, przy rzekach/jeziorach jest zupełnie inna odczuwalna temperatura niż w nagrzanej betonozie w centrum miast? Robiłem sobie pętle na rowerze na dwa dni i było gorąco, ale w sumie znośnie, a w mieście w tym czasie był upał nie do wytrzymania.

Naprawdę chcesz
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac

@Desire22:

Naprawdę chcesz podważać to, że w lato więcej ludzi wykazuje aktywność fizyczną na zewnątrz niż w sezonie jesień zima?

Rano kiedy jest przyjemny chłodek i wieczorem. Ale nie gdy masz 30 stopni, przecież to kondycja tak siada, że to dramat. Nawet po lasach to jednak odczujesz. To nie jest coś co sobie wymyśliłem, sam sprawdź na google.
  • Odpowiedz
@Kopyto96

XDDD tak to może wygląda gdzieś poza Polską, u nas dupska z domu nie ruszysz na świeże powietrze, tylko z domu do auta i z powrotem, bo będzie padać 3 miechy.


Ty też mógłbyś się ruszyć, bo nie mieszkasz w Polsce jeśli uważasz że tu są 3 miesiące ciągłych opadów. Albo sam siedzisz w piwnicy, i wychodzisz tylko jak zacznie padać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kopyto96 deszcz też musi padać bo było już sucho jak na stepie. Jeden piach w lesie, rower się zapadał w tym na kilka cm. Nie mówiąc o tym że może się zajarać od jednego niedopałka.

Ale bez przesady w drugą stronę, opady widoczne w modelach na najbliższy tydzień to 2-3 razy calomiesieczna norma. I może to podtopienia spowodować.
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: JEżeli może to być przerażające, to ja się dokładam: tak, jeszcze w maju było normalnie, wieczorami 8-13 stopni. potem zaczęło sie to słoneczne speiroldenie, ale teraz, całe szczęście juz koniec i mam nadzieję że przyjdzie sroga zima. I tak, czekałem na to całe lato. Każdego dnia mówiłem sobie jeszcze trochę, juz sie dni skracają, juz z górki!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie no, zajebiscie mordo, chodzenie w deszczu przy wietrze i 8 stopniach celsjusza, nie ma nic przyjemniejszego.


@Kopyto96: ja tam lubię. Wiem że większość nienawidzi, ale kocham właśnie takie 8 stopni xd
  • Odpowiedz