Wpis z mikrobloga

zdarza mi się podejmować nierozsądne decyzje finansowe, ale potem słyszę, że ktoś robi wesele za 80k z którego nawet połowa się nie zwróciła.

no ale musi być z pompą, DJ radiowy za 8k żeby sąsiedzi widzieli xD

To trzeba mieć coś z deklem
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skoda Kodiaq to bieda? Serio?


@Kitku_Karola: ale to piszesz do mnie czy do wykopowych znafców motoryzacji? Bo ja nigdzie nie pisałem, że to bieda. Jakiś czas temu mirek wrzucił zdjęcie, że sobie pojechał nocą Kodiaqiem to połowa komentarzy była "ale nudne auto, zero wrażeń i przyjemności z jazdy, kupiłbyś coś lepszego".

Usportowione auto to pasja, hobby warte pieniędzy, metafizyka i spotkanie z najwyższym. Fajne wesele - o kurła, ale tempe
  • Odpowiedz
@Rzewliwy_wykolejeniec: wczoraj właśnie piliśmy sobie flaszkę "z bramy" z wesela jednej młodej parki z mojej miejscowości, wesele w sierpniu rok temu było, ponad 200 gości, mega pompa, motorki palące gumę i inne chuje muje - nie wytrzymali ze sobą roku xD
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac pisze do Ciebie bo o tym wspomniałeś bo ja takich komentarzy nigdy nie widziałam ani nie słyszałam. Zawsze mi się wydawało ze jakieś nowobogackie cepy twierdzą że trzeba mieć BMW czy Audi a z takimi raczej się nie zadaje więc nic takiego nie słyszałam i po innych ludziach bym się czegoś takiego nie spodziewałam
  • Odpowiedz
ja takich komentarzy nigdy nie widziałam ani nie słyszałam.


@Kitku_Karola: hmm, mam wrażenie że jesteśmy na innym wykopie. I nie chodzi tylko o tagi związane z motoryzacją.

W realu też takich ludzi nie znam i sobie nie wyobrażam nawet, żeby którykolwiek ze znajomych zapytał, czy nie wolałem kupić mocnego auta zamiast rodzinnego SUVa
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: ale w gorące pewnie wchodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą, dotyczy to też chociażby wyposażenia domu "czemu dałeś te biedne panele winylowe a nie deski?"

btw, szanuję że podejmujesz próbę zmierzenia się z rakiem wszelkiej maści pillowców o związkach. Czasem jak zobaczę te ich wypociny to czuję wręcz niepokój, że z takimi ludźmi mogę mieć do czynienia na codzień.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dzia-do-stwo: 200 to duże wesele na dzisiejsze czasy. Przede wszystkim nie zaprasza się dzisiaj wszystkich jak leci. A nawet, jakby liczyc wszystkich, ktorych sie zna to satez male rodziny- ja np. mam mala, a i tak nie wszystkich zaprosilam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rzewliwy_wykolejeniec

zdarza mi się podejmować nierozsądne decyzje finansowe, ale potem słyszę, że ktoś robi wesele za 80k z którego nawet połowa się nie zwróciła.


no ale musi być z pompą, DJ radiowy za 8k żeby sąsiedzi widzieli xD
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac jestem trochę naiwna bo zawsze myślę że chociaż komuś pomogę wyjść z tej toksycznej wojny płci. Czasem ktoś mi na wykopie napisze że jakoś pomogłam jeśli chodzi o te psychoterapeutyczne wątki. Co do związkowych rzeczy jeszcze nikt nie pisał że dzięki moim radom coś się udało, ale tutaj to też mocno złożony problem mógł być i moja rada czy opinia mogła być tylko jakimś ułamkiem tego wszystkiego co pomogło i
  • Odpowiedz