Wpis z mikrobloga

@OtoTabaluga: Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Joł joł, sprawdź ten bit, zbieram na szpitale, to nie żaden kit. Mam wszystko nowe, ale nie ziomów, ułaskawienie, nie mów nikomu, tylko dla bliskich, dużych lub niskich, a rude liski jedzą mi z miski.
  • Odpowiedz
@brixo: Nadinterpretujesz mój post xD Czy będe krytykował Tuska za jego hipokryzje? Jak najbardziej jak dodasz taki post nawet Ci plusika dam. Tylko że ekipa Dudy najpierw dała 2mld na telewizje zamiast szpitale a potem Duda wziął udział w akcji która ma na celu wspomóc szpitale bo nie ma kasy xD Nie widzisz tutaj hipokryzji?
  • Odpowiedz
Pamiętacie jak jego partia przekazała 2 mld złotych na telewizje zamiast na szpitale


@OtoTabaluga: a pamiętacie jak postępowe p0laczki przegłosowały 3mld na propagandę zamiast na ochronę zdrowia? XD
  • Odpowiedz
@Stalionnn: 1. Nie obrażaj mnie
2. Serio tag polityka to ściek skoro za atak na pis od razu jestem wrzucany do worka po xD
3. No pamiętam a co to zmienia w sprawie Dudy? Oddali kase na telewizje a potem poszedł promować akcje żeby ludzie wpłacali na lekarzy
  • Odpowiedz