Wpis z mikrobloga

Chciałbym podsumować kolejny etap redukcji - jesteśmy trochę po ponad połowie

Poprzednie podsumowanie - https://wykop.pl/wpis/77550917/pierwszy-raz-przez-tyle-lat-fotka-w-innym-miejscu-

Zaczałem po swoich urodzinach 9 lipca z około 107 kg, obecnie mam 92,5 kg. Myślę, ze w ciągu 6 tygodni uda się to dokończyć redukcje. Nie jestem kulturystą, nie trenuje sylwetkowo a tym bardziej nie umiem pozować co widać xD - niestety genetyka i wiek tu dały popalić. Po prostu robię sobie jakieś check in, wiec można się pośmiać ;) po prostu co 2 lata robię redukcje, aby się sprawdzić

Od teraz już leci 7x60 m in cardio. Kalorie na oko to od 1600 do 2300 zależnie od dnia - nie liczę ich, staram się jeść to co ugotowałem dla rodzinki.

Z siłą bywa róznie, myslę, ze 240-250 kg bym usiadł i 250-265 kg pociągnał, za to galowo spadała mi siła na wyciskaniu 150 kg z pauzą bym wycisnał albo nie. 120 kg mogę machać x10-12 ale powyżej 140 kg cały się trzęsę i brak mi stabilizacji.

Główny problem to ze snem - ale jakoś to trzeba przeżyć. Myślę, że to będzie dobry podkład, aby startować w trójboju w kategorii do 100 kg.

Chyba zacznę wracać do tygodniowych vlogów, bo czuje, ze chce coś poopowiadać.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Chciałbym podsumować kolejny etap redukcji - jesteśmy trochę po ponad poło...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@twardy-zawodnik:

Skóra mi zwisa byłem 120 kg grubasem i 9 lat temu rozpocząłem od zrzucenia 50 kg :). Niedługo zbliżam się do 40stki, nie zamierzam robić nic z tą skórą, akceptuje to - i tak zajmuje się trójbojem
Prawie 10 lat trenuje, to mam pewność, ze zjem te 200 g B+ , nie muszę tego zapisywać i kontrolować. Obiad 500 g ryby, omlet z 4 jaj, kostka twarogu, z 2
  • Odpowiedz
Miałem okres, gdzie na redukcjach brałem dużo stymulantów, obecnie symbolicznie, bo ryją mi i tak słaby sen


@Kasahara: wychodzi brak doświadczenia w braniu stymulantów. Mógłbym być trenerem od suplementacji stymulantami xD
  • Odpowiedz
@Kasahara fuck jak to możliwe że taki chłop je tylko 1600 kcal?
Ja przy 74kg lecę na 1900 i nie chciałbym już zmniejszać (chociaż pewnie niedługo będzie trzeba trochę uciąć).
1600 to kosmos dla mnie
  • Odpowiedz