Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz przez tyle lat fotka w innym miejscu w domu (no dobra jakieś były) niż przed pralką i poświęcone więcej niż 2,317 sekundy na nią - choć i tak nigdy nie ogarniam jak się fotki robi i jak ustać - zawsze dostaje natychmiastowego cringe jak je sobie robie i #!$%@? zarazem. Ale śmieszne jak bardzo zmienia dobra fotka xD. A formy to ja jeszcze w ogóle nie mam ani jej blisko.

Niestety z mordą nic nie zrobię - wzrok 1000 kutang

Pewnie z 6 tygodni redukcji mnie czeka

Aby post nie był aż tak "pusty" no to mniej więcej jak wygląda moje jedzenie obecnie. Kcal nie licze, na czuja

Trening robię na czczo podczas niego popijam 60 g Carbo + BCAA/EAA
Po treningu kaszka Bebiko + WPC + Maliny
Obiad zazwyczaj na pół porcja mięsa z żoną - tu naprawdę różne w tym tłuste, warzywa, ostatnio w air fyrze do tego frytki z ziemniaków lub batatów. Czasem robię do tego sałatkę z buraka i koziego sera oraz miodu
Omlet z twarogiem lub pizza z twarogiem do tego szynka
Między posiłkami jak zgłodnieje no to wcinam owoce jakie się nawiną
Na kolacje jem tatara z jajem i dodatkami

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #pokazforme #niebieskiepaski #teczowepaski #redukcja #dieta #chudnijzwykopem
Kasahara - Pierwszy raz przez tyle lat fotka w innym miejscu w domu (no dobra jakieś ...

źródło: 2024-08-05 17.53.36

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: warto wrzucać bcaa/eaa z carbo jak ćwiczy się rano na czczo? Generalnie trenuje tak od dłuższego czasu i chodziłem na trening po kawie, bez śniadania i piję tylko wodę. Trening w granicach 1-1,5h
Masz dzięki temu więcej siły itp? Może też bym spróbował jak polecasz.
  • Odpowiedz