Wpis z mikrobloga

@Kempes: Nie ma żadnej afery w USA bo jak zwykle zwolennicy Trumpa albo się zgadzają z taką retoryką, albo nie wierzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Carlson przecież też na pewno nie pojechał do Moskwy wybielać Putina za darmo.

Trump jak PiS - nie ma wyborców tylko wyznawców.
  • Odpowiedz
  • 2
@suluf Jeden Rabin powie że tak, inny powie że nie... ale faktem jest, że prawicowi komentatorzy zostali przyłapani ze spuszczonymi spodenkami XD
  • Odpowiedz
@Kempes

No to jest oczywiste. Dla Rosji to są grosze. Na froncie to pewnie jeden dzień ich więcej kosztuje niż roczny budżet opłacania tych zdrajców, a efekt jaki mogą osiągnąć (wstrzymanie uzbrojenia czy nawet korzystny pokój w przypadku wygranej Trumpa) może się okazać dużo większy niż jakaś pojedncza zakończona sukcesem ofensywa.
  • Odpowiedz
@Rga79:

a mógłbyś mi wytłumaczyć czemu jakiś Amerykanin ma być pro-wysyłanie pieniędzy jakiemuś zadupiu w europie?


Bo USA wydało tryliony dolarów zbrojąc się do walki z Rosją, a teraz wreszcie mogą ją zgruzować za promil tej kwoty, nie tracąc ani jednego żołnierza.

Co jest szczególne cenne w obliczu nadchodzącej wojny z Chinami -uniknie się wojny na 2 fronty.
  • Odpowiedz
@revente no i czemu amerykański obywatel miałby się cieszyć z niszczenia jakiegoś kraju za jego hajs? Cieszyłeś się jak polskie wojsko n----------o Arabów na bliskim wschodzie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Rga79 Tak, cieszyłem się z udziału wojask NATO, w tym żołnierzy z Polski, z interwencji w Iraku na prośbę ONZ. I widać tego efekty, bo w Iraku jest spokój, a ISIS znaczy tyle co nic aktualnie.
Walka ze zbójeckim państwem, jakim jest kacapstan, to obowiązek każdego kraju, którym rządzą ludzie z odrobiną RiGCz.
A ty zadowolony jesteś z niczym nie uzasadnionego ataku kacapstanu na Ukrainę?
  • Odpowiedz
@Kempes Interwencja w Iraku na prośbę ONZ? Ale ja mówię o inwazji w obecnym wieku. Wtedy też się cieszyłeś?

Nie, nie jestem zadowolony z wojny, tak samo jak byłem przeciwny bezpodstawnemu atakowi na Irak po kłamstwach o ‚broni masowego rażenia’. Jak byłeś za tą inwazją to czemu jesteś przeciwny atakowi na Ukrainę?

Bez ataku na Irak nie byłoby ISIL.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rga79 Ale ty wiesz, że Irak sam rozpowszechniał informacje o broni masowego rażenia, podobnie jak to robi Korea Północna, chcą odstraszyć przed interwencja z zewnątrz? Ale Husajn źle określił determinację zachodu i jednak do interwencji doszło.
ISIS już nie ma, a o tym jakie to są dzbany świadczy ich walka z Talibami w Afganistanie.
Interwencja w Iraku była słuszna i zakończyła się rozbiciem ISIS, więc zakończyła się sukcesem.
  • Odpowiedz
@Kempes XD nie było Isis wtedy co zaatakowaliśmy ten kraj geniuszu xD

Czyli jesteś za mordowaniem cywili jeśli Amerykanie z nami to robią. Jesteś hipokrytą

A i wytłumacz skąd wziąłeś ‚interwencje ONZ’ jak nawet całe NATO nie atakowało Iraku
  • Odpowiedz