Wpis z mikrobloga

Jaką mam bekę, że moja była sprzed wielu lat jest na znanym lekarzu jako psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi, gdzie za czasów naszej znajomości nienawidziła dzieci, ale to tak naprawdę, potrafiła zrobić awanturę gdy ktoś z dzieckiem się do nas przysiadł xD. Prócz tego leczy jeszcze z toksycznych związków, jako ona była najbardziej toksyczną osobą jaką znałem. Co tu się odwaliło xD

#childfree #logikarozowychpaskow #zwiazki #dzieci
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kosmiczny_pies_Kazak czyli klasyczna psycholożka
U mnie najbardziej toksyczna laska w szkole i zawistna została psychologiem
A nowa mojego byłego też studiowała psychologię i dowalala się do niego wiedząc że kogoś ma , najciemniej pod latarnia na to wychodzi
Często szewc bez butów chodzi i ci co "doradzają " sami są najgorsi prywatnie jako ludzie
Czasem mam wrażenie że niektórzy ludzie wybierają zawód do którego się absolutnie nie nadają żeby sobie coś
  • Odpowiedz
@zielony_goblin

@Kosmiczny_pies_Kazak tak tak, ona po toksycznych związkach, ona toksyczna, ale ty nie. No widzisz, ona jest na znanym lekarzu, a ty wylewasz żal na portalu ze śmiesznymi obrazkami. "Zdrowy z chorym nie tańczy", zapamiętaj to sobie.

@Rampararampamm sporo osób tutaj uważa, że terapia to szarlatanstwo i ciągnięcie kasy więc też nie pojmują, że ktoś mógł przepracować pewne rzeczy i się zmienić.

Tylko że być na znanym lekarzu to
  • Odpowiedz
za czasów naszej znajomości nienawidziła dzieci, ale to tak naprawdę, potrafiła zrobić awanturę gdy ktoś z dzieckiem się do nas przysiadł xD


@Kosmiczny_pies_Kazak: Chryste, ale bym się z nią dogadał pod tym względem, też nienawidzę gówniakow, ale tylko kiedy dra ryja i zachowują się jakby wyszły z buszu, te ciche mi nie przeszkadzają, ale niestety jest ich bardzo malo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak mam koleżankę, która na studiach często mówiła, że nie lubi dzieci. W tej chwili ma trójkę, a jej praca zawodowa jest mocno powiązana z dziećmi. Większości kobiet po określonym wieku się odpala instynkt i tego nie zatrzymasz. To jest jak walec z wyrwanymi hamulcami.
  • Odpowiedz