Wpis z mikrobloga

@Roneys:
Miałem na studiach dwa probooki i byłem zadowolony. Jak w jednym z nich padła mi bateria to po krótkim połączeniu z infolinią wysłano mi nową, która była u mnie 2 dni później. Bez żadnej weryfikacji czy odsyłania w pierwszej kolejności. Ostatecznie musiałem im starą baterię, zepsutą baterię oddać ale wysłali drugiego kuriera też na swój koszt.
  • Odpowiedz
@Roneys: mam ploter designjet 510, od ponad 10 lat, zlego slowa na niego nie powiem.
Padla karta rozszerzen, w-------m i wrzucilem sterowniki od dj500 i smiga.
Tusze zamienniki wchodza bez problemu.
Wlasnym sumptem naprawiony linial, karetka i cala reszta.
Sporo razy zostal potraktowany z buta na rozruch i zawsze pomagalo.

To ze od 7 lat wyswietla komunikat "call hp support" nie przeszkadza mu plotowac kilometrow papieru ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Roneys: Lenovo ssie jeszcze bardziej. HP chociaż ma dobrą jakość wykonania, a nie zawiasy z gównolitu czy UEFI któro nawet nie pamięta, że ma bootować z SSD zamiast karty sieciowej xD

który dzisiejszy laptop ma wymienne obydwa sloty ramu? HP nadal ma, a jak tam wasze Lenova czy inne Delle? Gó...cio.

napisane z HP, przyjemne 2,5 roku bez żadnego problemu ( )

winsxspl - @Roneys: Lenovo ssie jeszcze bardziej. HP chociaż ma dobrą jakość wykonani...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Roneys: tym bardziej, że mam tylko Paviliona. ProBooki czy EliteBooki zjadają Paviliona na śniadanie, tym bardziej dzisiejsze ThinkPady czy Latitude.
zapewne większość ludzi swoją opinię o HP ma na podstawie drukarek czy laptopów dv6 z GeForce 7xxx/8xxx lub Turionem, gdzie faktycznie mieli problem. Dzisiejszy sprzęt jest praktycznie bezawaryjny i solidny.
  • Odpowiedz
@Roneys: mamy elitebooki w robocie i grzeją się jak p------e mimo, że odpalone mam teamsy, chrome'a a i max jakieś 2 inne programy, i to praktycznie od nowości. Wymieniam właśnie już 2 raz, także nie polecam
  • Odpowiedz
@winsxspl: Przecież Lenovo też ma wymienne sloty RAM. Zależy jaką serię czego kupisz


@BornToDie69: obydwa sloty czy tylko jeden+wbudowany ram? ja mówię o 2x wymienny, tu przykładowy podobny model do mojego z średniopółkowym 5500U. Mało który producent dalej trzyma dwa wymienne, szczególnie przy niższych modelach
winsxspl - > @winsxspl: Przecież Lenovo też ma wymienne sloty RAM. Zależy jaką serię ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
@Roneys: Tablety HP to złom, Samsung przy nich to wzór niezawodności.

HP, ekrany same pękały, brak reakcji na dotyk :), szybka degradacja baterii, rysik na baterie AAAA, trudnodostępne, rysik od rozkręcania po kilku wymianach przestawał działać.

Samsung, po 4 latach kilkadziesiąt sztuk. Żadnych pęknięć ekranu, bateria trzyma bardzo dobrze, niezawodny rysik
  • Odpowiedz