Wpis z mikrobloga

@Lewusx: czy trt to natty? Bo według mnie trt teoretycznie nie wykracza poza fizologiczne normy, wiem że niby przyśpiesza regeneracje i zly sen nie sprawi, że twoj naturalny tesc sie obniża. Ale w teori prawdziwe trt to niby natty bo ma naśladować jak najbardziej normalne poziomy zdrowego naturala.
  • Odpowiedz
czyli lepiej od razu bombic bo i tak powiedza że sterydziarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Adiog: najgorzej jak dla świętego spokoju mówisz, że leci cała apteka i pytają o środki, ale brniesz dalej w kłamstwo mimo, że kompletnie się nie znasz i podajesz zmyślony cykl i wtedy nie dość, że uważają cię za sterydziarza to jeszcze debila
  • Odpowiedz
  • 6
@Sir_Lucifer: Na szczęście mi się przytrafił dość równy. :D

@Adiog Zależy czego potrzebujesz, dla ludzi to jest cały czas niezrozumiały temat, mi się zgłaszają osoby które chcą rozpocząć trt, bo myślą że to znaczy cykl, ogólnie dużo ludzi wciąż myli te pojęcia.

@Soothsayer Jeszcze gorzej jak podajesz co bierzesz, a mówią Ci że kłamiesz, że nie możliwe że tak mało. (A wcale to co podajesz to nie mało)
  • Odpowiedz
Jeszcze gorzej jak podajesz co bierzesz, a mówią Ci że kłamiesz, że nie możliwe że tak mało. (A wcale to co podajesz to nie mało)


@Lewusx: To ja teraz nie wiem czy walę aż tak dużo czy aż tak mało, bo tylko słyszę coś w stylu, "W porządku, fajnie że szczerze mówisz"
  • Odpowiedz
@Lewusx: Masz foty bez światła i pompy? Chłopak po lewej wygląda natty, tego po prawej już bym posądzał o wsuwanie sarm-ów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz