Wpis z mikrobloga

  • 19
lepsze jaja są na odcinkowych pomiarach prędkości


@syrob95: na A2 pod Poznaniem jedzie się wspaniale, ograniczenie do 120 i odcinkowy pomiar prędkości. Wbijasz 122 w tempomat i w------e na wszystko, żadnych stresów, prawie jak w cywilizowanych krajach w stylu Szwecji.

Chciałbym żeby tak wyglądała jazda każdą autostradą w Polsce. Ale niestety pewnie nie dożyję
  • Odpowiedz
@MaxWalonkoo: w Polsce Yanosik i hejo, zwalniam tylko jak mi piknie albo w mieście staram się te 55/60 max trzymać. Na eksperówce/autostradzie ograniczenia mam w dupie jadę jak jestem sam ile mam ochotę.

Za to w Niemczech/Austrii krajach gdzie mandaty są DUUUUŻEEE i gonią za 1km/h to jade poniżej bo się cykam.
Jak w Polsce by Yanosik przestał ostrzegać i wszędzie by miśki stały to priorytetem przy kupnie auta nie
  • Odpowiedz
@MaxWalonkoo: Ja już nie raz wyprzedzałem przy fotoradarze :)

Ograniczenie 70, jakiś muł zwalnia do 45 "żeby na pewno nie pstrykło", a ja lewym wyprzedzam 75.
W sumie to można by i pełną b---ą wyprzedzać, bo jak będzie parę aut to mandatu być nie powinno, ale ja dość przepisowo jeżdżę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@MaxWalonkoo i co Cię to boli? XD zesrasz się jak przez 700 metrów pojedziesz 10 km/h mniej? Każdy może sobie jechać z prędkością jaką chce, nie podoba się to wyprzedz, nie da się lub nie można wyprzedzić, to morda.

I @JegoKrolewskaMosc @janek_kombajnista

@hellfirehe rozumiem że jakby nie było fotoradaru to śmiało byś wyprzedzał "pełną b---ą" jak majtczak?
  • Odpowiedz
rozumiem że jakby nie było fotoradaru to śmiało byś wyprzedzał "pełną b---ą" jak majtczak?


@oslet: jakby nie było, to pewnie nadal jechałbym sobie za gościem tak jak jechałem wcześniej, ale skoro nagle zwalnia bez żadnego powodu to dlaczego by go nie wyprzedzić?

A majtczaka to z kimś chyba pomyliłeś, bo to był gość który jechał 300km/h autostradą, a nie wyprzedzał na krajówce - pogoogluj sobie to się doczytasz.
  • Odpowiedz
lepsze jaja są na odcinkowych pomiarach prędkości


@syrob95: tu się nie dziwię, bo to g---o nie ma marginesu błędu i jak pojedziesz średnio 50,2137 na pięćdziesiątce to dostaniesz mandat xD
  • Odpowiedz
Za to w Niemczech/Austrii krajach gdzie mandaty są DUUUUŻEEE i gonią za 1km/h to jade poniżej bo się cykam.


@niebadzogrem: w tym roku pod Berlinem radar cyknął mi fotę, myślałem że jechałem o 10 kmh więcej.

Dostałem mandat 20 euro za przekroczenie o 8 kmh. W Polsce miałbym więcej
  • Odpowiedz
@rdy: Bo my nie umiemy jeździć przepisowo, jak jest na yanosiku fotoradar, czy normalnie to zwalniam poniżej normy bo jak jeżdzę to nie patrzę na prędkościomierz. Wiec samo "skupienie się" na prędkości sprawia że przesadzam w drugą stronę :P

Opcje sa 2
a) zrezygnowaćz fotoradarów i zawsze bedziemy jeździć szybko mimo że troche osób zginie xD
b) mandat mandat , kontrola aż się nauczymy korzystać ze wskazówki
  • Odpowiedz