Wpis z mikrobloga

Mam pytanko. Dlaczego w Polsce w wiekszych miastach wszyscy jezdza w full set ubraniach rowerowych (podczas gdy jezdza ze srednia predkoscia 18km/h ) xD? #rower
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kunszt: żeby pokazać, jakimi super-turbo kolarzami są na rowerach za 20 tysięcy z ramą z kryptonitu, siodłem obszytym skórą słonia i łańcuchem ze stali damasceńskiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
jezdza w full set ubraniach rowerowych


@Kunszt: Bo wygodnie ¯\(ツ)/¯

podczas gdy jezdza ze srednia predkoscia 18km/h


@Kunszt: średniej prędkości nie ma co liczyć. Za dużo zmiennych ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kunszt: Bo zapierda***m poza miastem i tam tez robię bezpieczne treningi. Miasto, ścieżka rowerowerowa czy bulwary to nie miejsce na trening dlatego se pyrkam 18.

Ja bezpieczny, inni użytkownicy dróg bezpieczni, karbon bezpieczny, cooldown/rozgrzewka zrobiona tylko ty masz ból d--y.
  • Odpowiedz
@Kunszt: Mam wrażenie, że to domena ludzi w okolicy 40, którzy poczytali, popatrzyli na zdjęcia i kupili sobie pierwszy rower od czasów komunii. I oni w tych lajkrach jeżdżą na krosach z marketu, a nie szosowych.

Lepsze to niż widok, który ostatnio widziałem na drodze dla rowerów - koleś koło 40-50, wychudzony, w szortach tak krótkich, że widać było jak mu mięśnie d--y pracują przy pedałowaniu, a jechał może z
  • Odpowiedz
Dlaczego w Polsce w wiekszych miastach wszyscy jezdza w full set ubraniach rowerowych


@Kunszt: A dlaczego jak biegasz to nie zakładasz garnituru i pantofli na połysk?
  • Odpowiedz
@Kunszt: bo oni do większych miast dopiero, co przyjechali. Te ich stroje na rower to dla nich jak świecące felgi w ich golfach trójkach.

Nienawidzę tych idiotów tym bardziej, im więcej jeżdżę na rowerze.
  • Odpowiedz
@Kunszt "błąd przeżywalności"
Nie widzisz ich całej jazdy, może wracaja albo dopiero jadą na dłuższą trasę, a w ruchu miejskim spokojnie jadą z/do domu. Sam często przez miasto jadę na rowerze enduro, z fullface kaskiem, itd. Też pewno byś się ze mnie śmiał że się o-------m jak na zawody dh, żeby zeskoczyć z krawężnika co ma 10cm :)
  • Odpowiedz
@Kunszt: jak sie konczy miasto to sie rozpedzaja powyzej 30km/h a przy takiej predkosci srednio sie jezdzi w codziennych ciuchach. pewnie sie da ale po co skoro mozna wygodniej.
w wiekszosci przypadkow serio chodzi o wygode, jak jade do pracy czy totalnie luzna przejazdza po miescie to biore jednak zwykle luzne ciuchy.
  • Odpowiedz
@Kunszt jeżeli za fullset ubranie rowerowe bierzesz kask, rękawiczki, koszulkę na rower z kieszonkami z tyłu i spodnie z gąbką na dupie to tak, ja też tak jeżdżę. I co więcej, jeżdżę 17km/h bo z tyłu mam jeszcze dziecko w foteliku. Co ma ubranie do jazdy po mieście? Nie wiem, mam w jeansach jeździć czy jak, bo nie rozumiem?
  • Odpowiedz