Wpis z mikrobloga

Społeczeństwo idzie w kierunku poligamii. Jest to naturalna kolej rzeczy, po tym jak zniszczono fundamenty rodziny, usunięto aspekt religijny i pozwolono kobietom na "wyzwolenie". Monogamia, która była społecznie odgórnie narzucona, sprawiała, że nawet mężczyźni bez większych argumentów (geny, zasoby), mieli jakąś kobietę i to sprawiało, że chciało im się być trybikiem w maszynie.

Dziś już tego nie ma. Ludzie z natury nie są monogamiczni. Bardziej jesteśmy gatunkiem w stylu "seryjnej monogamii" / poligamii. Okres zakochania, motylków - trwa około 3 lat. Tyle żeby doszło do zapłodnienia i żeby mężczyzna zapewnił podstawową ochronę kobiecie zaraz po porodzie. Potem potomka może już wychowywać grupa z danego otoczenia. Babcia, siostra, ciotka - danej samicy. Mężczyzna natomiast idzie dalej i szuka kolejnych kobiet do zapłodnienia.

Nie jesteśmy stworzeni z natury, żeby zrobić sobie dziecko, a potem nadal być ze sobą przez kolejne X lat. To nie działa w 90% przypadków. Stąd rozwody, zdrady itd. Ludzie się męczą ze sobą, ale taka była po części cena narzuconej monogamii.

Więc dziś gdy mamy reset na polu relacji damsko męskich, dochodzi do ciekawej polaryzacji.

Niektórzy mężczyźni będą mieli ogromny dostęp do seksu bez zobowiązań i kobiet - to Ci z najlepszymi genami, statusem społecznym, kasą.

Inni mężczyźni nie będą mieli tego dostępu prawie wcale. Ewentualnie zostaną im resztki monogamii, a więc kobieta będzie z nimi bardziej z litości, pod warunkiem inwestowania w nią zasobów. Jednak jak znajdzie się lepsza gałąź, to ona się puści, bo gadzi mózg jej nie pozwoli żeby taka okazja odjechała.

Kobiety nie do końca są tego świadome, ale właśnie odgórnie narzucona monogamia przestała je już chronić. Ona nie jest jedyną dupą w mieście, która ubiera seksowną bieliznę na spotkanie z tym hot gościem - jest jedną z wielu kobiet, które to robią. Jednocześnie staje się częścią haremu i następuje rozczarowanie, że nie da się takie faceta zatrzymać, że wszyscy patrzą tylko na jedno.

Rozwiązłość kobiet to b--ń obusieczna, atrakcyjni mężczyźni nie muszą się wiązać, żeby mieć s--s. Za kilka lat myślę, że to relacje Friends with Benefits będą standardem, a rzadkością będzie szukanie monogamicznych relacji tylko z jedną osobą. Już mocno skręciliśmy w tym kierunku.

Ludzie nie chcą się wiązać, bo dzisiejsze czasy dają takie możliwości, że jest to zbędne. Ludzie chcą mieć święty spokój. Chcą mieć swoje mieszkanie, urządzone po swojemu i żyć nie zważając na humorki i przyzwyczajenia drugiej osoby. Pojedziesz na weekend z Julką w góry, a potem każdy wróci do siebie i fajrant. Za tydzień pojedziesz na narty z Anią, bo Julka będzie zajęta, a jak wrócicie to każdy wróci do siebie i spokój. W tym kierunku to idzie.

Dla atrakcyjnych hedonistów nastały chyba najlepsze czasy w historii.

Dla wszystkich innych - krzyżyk na drogę.

#redpill #blackpill #mgtow #logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
Reiden - Społeczeństwo idzie w kierunku poligamii. Jest to naturalna kolej rzeczy, po...

źródło: GettyImages-9960789221-7aac3566b64e4fc89d9740be73ce0a13

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby te prawiczki się trochę ogarnęły żeby być atrakcyjnym dla lasek,


@BombaskaEskadraLotnicza: w 2024 roku nie ma czegos takiego jak ogarniecie - licza sie twarz i wzrost (uklad kosci twarzy a nie brak pryszczy) a argument z pieniedzmi jest inwalida, bo:

a) Polki zarabiaja praktycznie tyle samo co Polacy
b) naprawde chcialbys kobiete, ktora jest z Toba dla kasy? To proszenie sie o martwa sypialnie, zdrady
  • Odpowiedz
w 2024 roku nie ma czegos takiego jak ogarniecie - licza sie twarz i wzrost (uklad kosci twarzy a nie brak pryszczy)


@git_commit: Oczywiście, ze to jest ważne. Laski na to patrzą, tak samo jak faceci patrzą na urodę, tyłek, c---i. Ale jak zwykle temat jest bardziej skomplikowany.

argument z pieniedzmi jest
  • Odpowiedz
Osobiście znam laski mniej skrzywione pseudo feminizmem niż średnia krajowa i one mówią w prost, że raczej ciężko widziałyby związek z facetem biedniejszym, bo nie miałyby poczucia tego bezpieczeństwa w razie czego.


@BombaskaEskadraLotnicza: Racja, mialem na mysli to, ze ona za młodu wyszalała się seksualnie z przystojniakami, którzy mieli ją za darmo gdy była młodsza i ładniejsza a ja muszę dużo zarabiać gdy ona jest starsza i brzydsza. No chyba,
  • Odpowiedz
mialem na mysli to, ze ona za młodu wyszalała się seksualnie z przystojniakami, którzy mieli ją za darmo gdy była młodsza i ładniejsza a ja muszę dużo zarabiać gdy ona jest starsza i brzydsza.


@git_commit: Ta, znam takie przypadki. Niestety obecnie zawsze znajdą się jacyś białorycerze, beta orbiterzy no i oczywiście mamy i koleżanki, którzy będą tak typiarę utwierdzać w przekonaniu, że bardzo dobrze robi.

No chyba, ze jest dziewica
  • Odpowiedz
Od kilku pokoleń mamy facetów wychowywanych na pornografii, którzy myślą, że imponują społeczeństwu samym faktem włożenia pitoka w dziurę


@BombaskaEskadraLotnicza: mam pytanie:

Serio uwazasz, ze gdyby facet mial dostep do regularnego seksu ze swoja partnerka (ale nie ladowym wielorybem tylko uprawiajaca sport) to wolalby p---o? Raczej jest to skutek a nie przyczyna. Przyczyna sa wyolbrzymione wymagania kobiet, przez co coraz wiecej facetow jest albo singlami z przymusu albo betabankomatami z martwą sypialnią.
  • Odpowiedz
Serio uwazasz, ze gdyby facet mial dostep do regularnego seksu ze swoja partnerka (ale nie ladowym wielorybem tylko uprawiajaca sport) to wolalby p---o?


@git_commit: Chyba się nie zrozumieliśmy. Dokładnie o tym mówię, że gdyby chłop tworzył zdrowy związek z zdrową laską i oboje byliby dla siebie atrakcyjni, to nikt z nich by nie myślał o p---o, o zdradach itd. Sam byłem kiedyś długo z loszką 9/10 i nie przyszłoby mi
  • Odpowiedz
kobiety za niebrzydkich uznaja jakies 20% mezczyzn


@git_commit: Ale to właśnie przez promowanie nierealnych standardów

uwazam, ze winne sa glownie kobiety i gdyby je NAPRAWDĘ mocno zlapac za mordę ws. zwiazkowo-seksualnej (sprawdzanie dziewictwa w dniu ślubu, pilnowanie aby się nie szlajały po klubach i dyskotekach, nakaz wyjscia za maz najpozniej w wieku 22 lat, zakaz rozwodow, obowiazkowe testy DNA po urodzeniu dziecka, kara śmierci za zdradę i tak dalej) to sytuacja
  • Odpowiedz
Ale to właśnie przez promowanie nierealnych standardów


@BombaskaEskadraLotnicza: wątpię czy promowanie niskich zakolaków coś by tu zmieniło. To jest biologia i natura, dlatego muzułmanie mądrze robią, że w ich społeczeństwie kobieta jest mniej więcej na poziomie zwierzęcia.

Dziś jakby ktoś powiedział głośno, że oczekuje ślubu z dziewicą to zostałby wyśmiany nawet nie przez kobiety, a prawie całość
  • Odpowiedz
narazie nie wyglada by nasz gatunek mial z tym problem


@oddalenie: Ta? Naprawdę tak myślisz?

Zreszta caly tag przegryw pokazuje ze ewolucja ma sie dobrze i dziewczyny dobrze
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza z całym szacunkiem ale p---o to wynaturzone uzaleznienie a takie rzeczy mówią osoby które nie wiedzą jak to działa z punktu neurologicznego mózgu.
Zdajesz sobie sprawę, że mózg nie odróżnia tego co widzi na ekranie od rzeczywistości i rozpoznaje stosunek z p---o jako prawdziwa rzecz i wydzielają się wszystkie składniki chemiczne takie jak przy prawdziwym stosunku a kwestia OGLĄDANIA pornografii to efekt adaptacji neurologicznej do tego bodźca a potem mózg sobie
  • Odpowiedz
@thorgoth: Co do zasady się zgadzam - teoretycznie procesy zachodzić będą podobne i z czasem muzułmanie mogą się zlaicyzować bądź zostaną wyparci przez jeszcze inną ideę. Nie zgadzam się za to co do stwierdzenia, że islam nie zdąży wyprzeć chrześcijaństwa. Podałeś przykład Turcji, o której jeszcze niedawno wszyscy myśleli, że normalnieje i się laicyzuje ... do czasu aż się pojawił Erdogan. Muzułmanie którzy przybyli do Europy również radykalizują się dopiero
  • Odpowiedz
Podałeś przykład Turcji, o której jeszcze niedawno wszyscy myśleli, że normalnieje i się laicyzuje ... do czasu aż się pojawił Erdogan.

@Zarrakash: Erdogan jest anomalią podobną do Kaczyńskiego. Polska się westernizuje i laicyzuje, Turcja tak samo, mimo że są oczywiście siły chcące ten proces zawracać.
W horyzoncie 30, 40 czy 50 lat ani Erdogan ani Kaczyński nie będą mieli znaczenia.

Muzułmanie którzy przybyli do Europy również radykalizują się dopiero w 3-4 pokoleniu
  • Odpowiedz
Mój chłopak i ja nie oglądamy tego od 4 lat, nie ma jakiejkolwiek potrzeby wchodzenia tam, jest to sztuczne.

@Filippa: dios mio, brzmisz jak neofitka-abstynentka ex alkoholiczka która twierdzi że sprzedaż alkoholu powinna być zakazana bo jest niezdrowy i nikt nie powinien tego pić.

Chyba boje się neofitów bardziej niż łysych ze swastyką na czole.
  • Odpowiedz
@thorgoth a-----l tak samo jak i cukier jest bardzo uzależniający ale czy jest potrzebny w takich ilosciach w jakich mozna go jeść dzisiaj?

Bo nigdy chociażby w historii nie bylo tak do tej pory ze mozna bylo dodawac tyle cukru do jedzenia na taka skale przemysłową, rzecz w tym ze a-----l jest naprawdę szkodliwy a jeden shot wódki powoduje w mózgu tzw. mikroudar, regularnie pity bedzie prowadzic do patologii, tak samo
  • Odpowiedz
a-----l tak samo jak i cukier jest bardzo uzależniający ale czy jest potrzebny w takich ilosciach w jakich mozna go jeść dzisiaj?


@Filippa: a co z syropem glukozowo-fruktozowym na którym jest oparty cały współczesny przemysł spożywczy?
Co z soft-p---o w postaci szczucia dupą na tiktoku które - w przeciwieństwie do klasycznego p---o - jest kompletnie pozbawione jakichkolwiek barier społecznych i jest adresowane już do 10-latków?

Mam wrażenie że troche wyważasz
  • Odpowiedz