Wpis z mikrobloga

  • 1
@Volantie to pewnie po obchodach rocznicy wybuchu 2 wojny światowej, inscenizowali trafienie salwy z Schleswig-Holstein w bunkier na Westerplatte
  • Odpowiedz
@Volantie dzień w dzień, dosłownie codziennie są jakieś wpisy na temat biedronki, oczywiście negatywne. Nasuwa się więc pytanie: po co tam chodzisz? Nie wiem, spodziewałeś się luksusu? Że pani na kasie ci petarde o----e? Pytam z ciekawości.
  • Odpowiedz
@JackBauer666

@Volantie: "w polsce jak w lesie k---a nie. w polsce jak w chlewie obsranym gównem"


@JackBauer666 a dlaczego? Jak pisałem, dzień w dzień jakieś zdjęcie z biedronki, a wykopki i tak tam chodzą, po co? Żeby zdjęcie zrobić dla plusów? I kurva takie istoty maja prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Heh, na szczescie takiego cyrku u mnie nie ma, bardziej problemem sa wieczne remonty, kombinowanie ze zmianami półek, kategorii (wiem, zeby ludzi uczyc od nowa robic zakupy i kupowac wiecej, niekoniecznie to co potrzebne, kazdy sklep tak robi moze poza Aldi) i jest po prostu ciasno nawet bez toru przeszkod, tzn palety oczywiscie nierozladowane sa. No i jest taki slup przy ktorym trzeba uwazac, bo nawet bez wozka grozi
  • Odpowiedz