Wpis z mikrobloga

@StopOszustom: Nie rozumiesz go, inni też. Paweł to "artysta", wędrowna dusza - tacy zawsze są odrzuceni przez gawiedź, zantagonizowani z systemem, prześladowani przez komorników i urzędy skarbowe. On nigdy nikomu krzywdy nie zrobił, ludzi nie okradał, tylko od banków i firm wyłudzał piniądze. Firmy i banki to ludzie? Zrozum!
  • Odpowiedz
@tomasz-kalucki: Ludzie są w stanie wymyślić dowolną bzdurę, by usprawiedliwić się przed innymi i samym sobą z haniebnej przeszłości. Ale farmazon o "duszy artysty" jako usprawiedliwienie wałków na leasingach i braniu rzeczy na faktury o odroczonym terminie płatności, by nimi handlować, to tylko chłopecek mógł wymyślić. On już tyle lat ten farmazon eksploatuje, że sam w to uwierzył, co jest w sumie najśmieszniejsze.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: nie czytam, poza pewnie 3 lub 4 nietypowymi osobami nikt nie czyta twoich obłąkanych wysrywów. Robisz swoje analizy tylko dla siebie. Zresztą, te analizy wpisy i inne obłąkane zachowanie w tym sprawdzanie wpisów ludzi których dałeś wcześniej na czarną to element tego co masz zdiagnozowane.
@ContentMarketingExpert sprawdź na monitoringu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@William2290: Tkwiłeś tu zbyt długo w wygodnej bańce informacyjnej, zresztą jak wielu Tobie podobnych. Wykluł się Czika na tagu, poszturchał patyczkiem towarzystwo i kwik wyrwanych ze strefy komfortu minionków asz asz. Co do czarnojlisty, to mam tam zaledwie 3 osoby , a tagowa elita szturmowa Grajewiaka czyta moje posty z namiętnością, choć wszyscy deklarują, że mnie czarnolistowali. Jak pojawia się jakiś Grajewiak i jedzie po mnie jak po mopru pod
  • Odpowiedz