Wpis z mikrobloga

@gosolution: Mnie nie boli. Boli mnie za to perspektywa przejedzenia i zochydzenia tego tematu ludziom, ciągłym spamowaniem z którego praktycznie nic już nie wynika. Do końca roku ludzie będą mieli to w dupie albo znajdą sobie nową aferę.
  • Odpowiedz
@WillyJames: Jeszcze tu polityki brakowało xD

nie wszystko można sobie zamieść pod dywan i przeczekać, bo głupkom się znudzi.


Jasne że tak się da, bo ludzie już dawno stracili rachubę od polskich patologii na drodze. Takich asów jak Majtczak jest przynajmniej kilku w roku i ludzie już o nich nawet nie pamiętają. Nikt nie protestuje, nie ma nawet żadnej kampanii społecznej. 40 typow złapią za przerobiony wydech, a wykopek jeden
  • Odpowiedz