Wpis z mikrobloga

Już widziałem lepiej wypowiadające się Afganki o swoich facetach gdzie notabene w afganistanie kobiety są na równi ze zwierzętami traktowane a nigdy w sumie nie widziałem pozytywnego komenatrza od #p0lka na temat polusów gdzie tutaj co drugi to cuckold i dałby się nawet peklować kaktusem dla zadowolenia swojej polskiej księżniczki xd

#p0lka #blackpill #przegryw #mokebe #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #szarpankizzyciem #zwiazki
Kingofthe_savannah - Już widziałem lepiej wypowiadające się Afganki o swoich facetach...

źródło: IMG_1232

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Eugeniusz_Zua No przecież napisałem, że p0lkę to co najwyżej jako worek na spermę traktują, a to nie wzięło się z nikąd, bo rodaczki wyrobiły sobie kiepską opinię za granicą. Z resztą dla Norwegów związek z osobą zza granicy nie jest wyznacznikiem czegokolwiek, w przeciwieństwie do p0lek, które łatają sobie tym kompleksy, albo w takiej relacji upatrują awans ekonomiczny.
  • Odpowiedz
Nie lubię sobie utrudniać życia, a większość Polek to zwyczajnie obciążenie i balast, z którym się trzeba użerać. Dlatego też nie jestem z tych, którzy jakoś płaczą, że Polki wybierają obcokrajowców (jeżeli to w ogóle jest prawda), nie wybierają bo one nie potrafią o niczym decydować ani wybierać, wszystko trzeba robić za nie.


@gokotgo:
No to źle trafiałeś, też raz trafiłem na totalną sukę, bolało, nawet długo, b ponad rok, ale nie patrze przez jej pryzmat na inne, od tego czasu byłem już z różnymi kobietami i wcale nie były złe, porozpadało się z różnych powodów ale b--ń boże, żebym zwalał wszystko na nie.
Nie wiem na jakie ty trafiałeś ale to na pewno nie tak, że wszystkie albo większość jest zła, trzeba tylko odpowiednio wybierać, najlepiej nie tylko po wyglądzie, chociaż wiem.... to
  • Odpowiedz
@voldi: ale ja wcale nie zwalam wszystkiego na nie, widocznie po prostu ja nie nadaję się do związków z Polkami. Łatwiej i lepiej jest mi samemu.
  • Odpowiedz