Wpis z mikrobloga

Już widziałem lepiej wypowiadające się Afganki o swoich facetach gdzie notabene w afganistanie kobiety są na równi ze zwierzętami traktowane a nigdy w sumie nie widziałem pozytywnego komenatrza od #p0lka na temat polusów gdzie tutaj co drugi to cuckold i dałby się nawet peklować kaktusem dla zadowolenia swojej polskiej księżniczki xd

#p0lka #blackpill #przegryw #mokebe #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #szarpankizzyciem #zwiazki
Kingofthe_savannah - Już widziałem lepiej wypowiadające się Afganki o swoich facetach...

źródło: IMG_1232

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@King_of_the_savannah: ''boli ich bo nawet własne rodaczki ich nie chcą a co dopiero Amerykanki, Włoszki, Hiszpanki, Meksykanki'' To bardzo zabawna co napisała ta młoda dama zwłaszcza jeśli wezmę pod uwagę, że na przykład mój sąsiad pan Jacek który jest kucharzem miał już lata temu i nad ma kobietę włoszkę, a same włoszki lub hiszpanki lubią często polskich mężczyzn bo uważają, że są mniej leniwi na przykład. Co do amerykanki nie
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Wasz problem jest taki, że każdą polkę oceniacie przez pryzmat roszczeniowych księżniczek, problemem księżniczek jest to, że one widzą Polaków jako was...
Niczym się od siebie nie różnice, macie jedną płeć i naskakujecie na drugą, kiedy zarówno wy jak i one stanowicie mały % całej populacji, cała reszta jest normlana.
W sumie to do siebie pasujecie jak nikt inny, wy jako te 2 grupy, problem jest taki, ze na siebie plujecie zanim zaczniecie rozmawiać.

O płaceniu za randki chyba nawet nie będę pisał bo to jest jedynie nasza dobra wola jako mężczyzn nie obowiązek i normalne kobiety zdają sobie z tego faktu sprawę, normalnym kobietom jest głupio jak cały czas za nie płacisz.

Tu się mylisz totalnie, to dobieranie partnera, jeśli facet chce płacić a kobieta by jej stawiano to się dogadają, jeśli boje chcą płacić to się nie dogadają i jak obydwoje nie chcą płacić to się nie dogadają, może tez być sytuacja gdzie t kobieta chce płacić a facet nie, no ale to
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że ta nienawiść jest dla was chlebem powszednim, ale serio zamiast szerzyć nienawiść między płciami moglibyście zaakceptować, że nie każdy ma takie preferencje jak wy, stwierdzić, ze te preferencje według was są łupie a nie strzelać focha, nie ma w tym nic złego, że ktoś "na czekoladę, poczuje chęć" ;p


@voldi: Przestań bredzić. Napisałeś monolog wielkości wypracowania kartki A4 w którym zarzucasz całe zło tego świata mężczyznom bo
  • Odpowiedz
Fakt, że nie chodzę na spotkania cały czas, nikt mnie jeszcze nie orżnął na "najadłam się i ide do domu" ani nic takiego, ale nie ma to znacznie dla męskiej dumy, ja uważam, że kiedyś byli mężczyźni, kiedyś to była norma, teraz mamy masę kuciapek, które nie potrafią być mężczyznami, mężczyzna w związku tradycyjnym nie był kobietą, nie był p---ą, tylko mężczyzną, zapewniał byt, opiekował się itd. w zamian za to dostawał
  • Odpowiedz
nie neguje czyiś fetyszy czy upodobań, nie każdy lubi kobietę kobiecą jak ja,


@voldi: Czyli twoim zdaniem jeśli jesteś mężczyzną i chcesz mieć styczność z kobiecymi kobietami to jest f----z? XD Przecież to jest kabaret jakiś lecisz na czarno za głupotę
  • Odpowiedz
Tylko, że pomijasz jeden dość istotny fakt. Obecnie oczekuje się bardzo często od mężczyzn, że będą ''prawdziwymi mężczyznami'' utrzymującymi rodzinę i wykonującymi swoje obowiązki a do tego wykonującymi obowiązki tradycyjnie uważane za ta kobiece.


@Cztero0404:

Przestań bredzić. Napisałeś monolog wielkości wypracowania kartki A4 w którym zarzucasz całe zło tego świata mężczyznom bo nagle wow!

Nie niedouku skończony, napisałem normalne kilka zdań, wiem, że dla osób, które uważają, że wypracowanie na polsi to problem, może być wiele, ale jak czytasz książki etc. to nie jest wiele
  • Odpowiedz
@voldi: Nie zrozumiałeś to napiszę wprost, nie zamierzam z tobą więcej dyskutować, nie zasługujesz na mój czas i moją uwagę, nie chce mi się. Jesteś jak najbardziej przegrywem i to takim najgorszego sortu próbującym mówić wszystkim dookoła, że to oni są przegrywami.
  • Odpowiedz
@King_of_the_savannah: 1) no nie wiem; jak byłem na wymianie z IFMSY to się troche tych hiszpanek i włoszek obruchałem
2) tak tak, bo o szacunek do kobiet tu chodzi, jakos araby czy murzyny czy nawet hindusy traktujace kobiety jak karaluchy nie maja problemow z ruchaniem p0lek
3) juz widze jak taki norweg czy holender zaprasza p0lke na randke i za nia placi jak oni sa skapi do granic mozliwosci, wloch
  • Odpowiedz
stary to są tagi do shitpostowania a się rozpisujesz jakbyś chciał nas zresocjalizować xd


@King_of_the_savannah: Beka. Chłop co pisze wypracowania formatu A4 i nie rozumie, że bycie w związku z kobietą nie polega na tym, że ty jesteś bankomatem.
  • Odpowiedz