Wpis z mikrobloga

Jak zwykle dostaje alert rcb = nic sie nie dzieje xD ten kraj to mem z kartonu zrobiony, jestem we wsi na południe od #wroclaw , troche kropi, jutro ma pokropić troche bardziej, swiat sie nie skonczy. Tylko panike wprowadzacie, sąsiad co mieszka blizej wałów nakupił worków z piaskiem i robi z siebie idiote przy całej wsi xD a wszystko dlatego że po powodzi 97 władza z byle deszczyku robi potop biblijny i buduje arki. Ide spokojnie spać i każdemu radze to samo, nic sie nie bedzie działo
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@3x32: Hmm powiadomienie ostrzegawcze służy do zapowiedzenia przyszłego wydarzenia, więc chyba logiczne że informują ludzi przed a nie już w trakcie trwania zdarzenia
  • Odpowiedz
@3x32: nic sie nie dzieje, bo niz jeszcze nie nadszedl. I ja tam wole, zeby ludzie wiedzieli, ze beda mocno odstajace od normy opady, niz zeby bylo jak w zime, bo znowu zaskoczya drogowcow i o poranku cale miasto jest sparalizowane, bo polowa piaskarek i plugow nie jest na chodzie.
  • Odpowiedz
@3x32: ten alert to nie powiedomienie ze cos bedzie tylko ze jest szanse ze takie zdarzenie bedzie w twojej okolicy, bo tak pokazuje komputer, a ze np wiatr sie zmienia itp to nie ich wina, polacy to dzbany, ktos oszczega zle, nie ostrzegl zle, polska sie nie ubezpieczyl i ktos mowie ze no nie ubezpieczyles sie to kasy nie dostaniesz to placz jak tak mozna
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Karbon315 ile razy dostałeś alert rcb że burza idzie? Ja ze sto razy w tym roku. I ani razu nie zerwało mi dachu, powiem więcej - na te sto razy tylko ze 30 przyszła burza.
@pasta_alla_carbonara niż nadejdzie, chwile popada, przejdzie, straty wyceniono na 4zł, zyski mediów na miliony za wasze kliki, kapitał polityczny przez sutryka i podobnych mu zbity. Breslau stronk!
@KMDZ takie powiadomienia na wyrost to wiesz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Arzum30 no są szanse, mniej więcej takie jak na to że przejedzie mnie tramwaj pośrodku wsi. Teatr dla gojów i prasy żeby na was zarabiać
  • Odpowiedz
@3x32: ale wiesz, że to nie chodzi o opady lokalne nawet a większe znaczenie ma spływ wody z wyżej położonych partii terenów, z Czech itp?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KMDZ proponuje ci eksperyment na poziomie szkoły podstawowej, idź na górke z wiadrem wody i wylej ją tak żeby spływała? Spływa cała na dół? Nie. Wsiąka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Arzum30 hoho, mamy tutaj amatora katastrof naturalnych, przeprowadź sie do nevady bo tutaj za twojego życia żadnych nie bedzue
  • Odpowiedz
@3x32: wiesz, ze glownym problemem nie ejst ilosc deszczu nad miastem? no ale tak, jestes pare poziomow nad nami, gdzie nam maluczkim zrozumiec mechanizmy dzialajace swiatem, a co dopiero pogoda.

W takim Korzensku jest juz przekroczony stan ostrzegawczy, wg prognoz 260cm czyli stan alarmowy przekroczy jutro, a za 3 dni przekroczy 650cm. Ale co tam, przeciez Ty wiesz lepiej. Tak samo ladnie wzbiera Bystrzyca, ktora wzbiera szybciej niz zima, kiedy
  • Odpowiedz
ile razy dostałeś alert rcb że burza idzie? Ja ze sto razy w tym roku. I ani razu nie zerwało mi dachu, powiem więcej - na te sto razy tylko ze 30 przyszła burza.


Pewnie sporo razy. Zauważ tylko, alert nie jest informacją o 100% pewności wystąpienia gwałtownych zjawisk pogodowych. Może wystąpić, nie musi.

niż nadejdzie, chwile popada, przejdzie, straty wyceniono na 4zł, zyski mediów na miliony za wasze kliki, kapitał polityczny przez sutryka i podobnych mu zbity. Breslau stronk!


Albo
  • Odpowiedz
@3x32: p------e Sutryka, ale mam własną głowę też. Masz jakieś dowody na to, że nie zostanie podniesiony poziom rzek itp czy tak na prostą głowę wszystko bierzesz?
  • Odpowiedz
@3x32: k---a spisek, a kazda powodz od 1997 roku byla symulacja, zeby teraz nami sterowac. Sutryk razem z producentami pontonow, sprzedawcami piasku i cholera wie kim jeszcze.

I pudlo, nie glosowalem na Sutryka i go nie lubie :)

@kynx przeciez, jezeli beda straty to OP i tak bedzie odwracal kota ogonem, ze tak sie nie robi, ze to populistyczne, ze przeciez inc sie nie stalo, ze troche popadalo i
  • Odpowiedz