Wpis z mikrobloga

Chcę wam tylko powiedzieć właściciele #psy że nie każdy uważa waszego pieska za atrakcje. Że są ludzie których obrzydza hałaśliwy i zjadający gówna pies w pociągu albo w hotelu. Że są ludzie dla których obecność psa w restauracji albo nawet ogródku restauracyjnym psuje cały dobry nastrój. Jeśli myślicie że wasze pieski są takie fajne a wy sami powszechnie budzicie sympatię to jesteście w błędzie. #psiarze I taguję #rodzice i #dzieci bo tyle jest na was hejtu a to nie dzieci tylko tarzające się w gównie psy robią najwięcej hałasu - w hotelach, w restauracjach, w pociągu.
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@sandilinka: Ja ostatnio byłem i obsługa pozwoliła wejść z psem "w drodze wyjątku". Coraz mniej normalnych miejsc. Ostatnio hotel do którego lubiłem wpaść na weekend i nie akceptował psów zaczął je akceptować. Idę z bagażami do pokoju a tu buldog francuski na korytarzu.
  • Odpowiedz
  • 4
@hu-nows: Ostatnio czytałem negatywną opinię o jednym hotelu w Sopocie bo hotel nie pozwolił na wejście na basen z psem yorkiem który "na basenie miał cały czas być na rękach". To tylko kwestia czasu. BTW ten hotel właśnie zlikwidował plac zabaw i zastąpił go wybiegiem dla psów.
  • Odpowiedz
  • 1
@ciemnienie: Jak masz miejscówkę to możesz powiedzieć konduktorowi że nie zgadzasz się siedzieć w towarzystwie psa. Nie wiem na pewno czy to nadal obowiązuje, rok temu jeszcze tak było.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Ale wielu ludzi jest obrzydliwych na swój sposób - śmierdzą potem, zajadają się kanapkami z kiełbą i jajkiem w zamkniętym przedziale wielkości toalety, wyciągają ukiszone w butach stopy na siedzenia obok, mogłabym tak wymieniać bez końca.
  • Odpowiedz
@ladniecuchne za używanie tego pozbawionego godności i patusiarskiego "konfident" lub "sześdziesiona" powinni z miejsca pakować używającego ich barana i w---------ć z wilczym biletem na azjatyckie stepy. Ha tfu.
  • Odpowiedz
@DrCieplak Chce ci tylko powiedzieć, że nie każdy uważa twoje wpisy za wartościowe. Że są ludzie którzy uważają je za g---o warte g---o. Zwłaszcza, że jesteś ćwierć mózgiem xd Jak mi nie pasuje restauracja to do niej nie chodzę. Proste? A ty chodzisz i płaczesz na wykopie.

Wykopki szczekajo, karawana jedzie dalej
  • Odpowiedz