Wpis z mikrobloga

#covid #koronawirus
Niestety covid nadal atakuje. Mam już od ponad tygodnia.
Objawy - pierwsze 3 dni jak przy przeziębieniu (lekki ból gardła, tak że czujesz, że cię rozłoży na następny dzień) ale trwało to 3 dni, a nie 1. Katar też był gęsty już od 1 dnia.
Później: zimne dreszcze, gorączka, kaszel, gęsty katar, budzenie się w nocy cały spocony z gorączką i bólem głowy (5 noc z rzędu) i inne podobne zabawy.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@Blomex no to czemu oni jeszcze nie zamykają szpitali, lasów, knajp, czemu nie wprowadzają godzin dla seniora i obowiązkowych maseczek. Co oni chcą drugie Bergamo?
  • Odpowiedz
@Blomex: W grudniu miałem covid, objawy niezbyt oryginalne, jak grypa tylko dużo mocniejsza, nigdy się tak źle nie czułem przy wirusówce. Na szczęście krótko bo tylko 3 dni, ale potem się za mną ciągnęły gówna jakieś. Na sam koniec choroby straciłem węch i smak, #!$%@? uczucie gdy nie czujesz kompletnie nic.
Do tego byłem cały czas zmęczony i przez miesiąc zasypiałem praktycznie przy każdej okazji.
Na szczęście minęło ale ciągnie
  • Odpowiedz
@czuczer

@Blomex ok. A nas to obchodzi? Jak będziesz miał biegunkę też napiszesz?


Chłop taguje covid i koronawirus czego się tu spodziewasz? Plucia na szczepionki? XD
  • Odpowiedz
@Blomex: U mnie lekki ból gardła na dzień przed, potem 3 dni gorączki w tym lekki ból gardła pierwszego dnia i od pierwszego dnia katar. Właściwie to potężny covidzik pokonany gripexem i apapem
  • Odpowiedz
ok. A nas to obchodzi? Jak będziesz miał biegunkę też napiszesz?


@czuczer: od tego jest mikroblog młocie. Widać niektórzy wolą nie dopuszczać myśli, ze covid istnieje i ludzie na niego chorują xD
  • Odpowiedz
zimne dreszcze, gorączka, kaszel, gęsty katar, budzenie się w nocy cały spocony z gorączką i bólem głowy (5 noc z rzędu) i inne podobne zabawy.


@Blomex: brzmi jak delirka
  • Odpowiedz