Wpis z mikrobloga

#covid #koronawirus
Niestety covid nadal atakuje. Mam już od ponad tygodnia.
Objawy - pierwsze 3 dni jak przy przeziębieniu (lekki ból gardła, tak że czujesz, że cię rozłoży na następny dzień) ale trwało to 3 dni, a nie 1. Katar też był gęsty już od 1 dnia.
Później: zimne dreszcze, gorączka, kaszel, gęsty katar, budzenie się w nocy cały spocony z gorączką i bólem głowy (5 noc z rzędu) i inne podobne zabawy.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciasteczkowy_otwur: Nie zauważyłem, żebym miał gorszy węch, wszystko czuje jak należy. Ale jak tylko dostane kataru to wyłącza się całkowicie, gdzie kiedyś był jedynie mocno stłumiony.
  • Odpowiedz
@Blomex: UUuuu no to już poważny stan epidemiologiczny się nam szykuje, trzeba pozamykać wszystkich w domach (prewencyjnie myślę że na 2 lata), pozamykać szpitale, lasy, knajpy i wyszczepić wszystkich na 3 pokolenia do przodu.

Takie objawy to nie przelewki!
  • Odpowiedz
a mówili, że to katarek


@Rasteris: No bo przeciez nic mu nie jest. Też mam ostatnio podobnie. To nie jest powód do jojczenia. jakbym miał w planie wakacje i by było do zrobienia 12h za kierownicą to może byłby problem. ale jak nie, to jaki?
  • Odpowiedz
@Blomex: Przez cały okres pandemii mimo, że pracowałem, a nawet zdążyło się mieć kontakt z chorymi - nie zachorowałem. Po zakończeniu pandemii, gdy chorzy z "katarkiem" zaczęli przyłazić do pracy - 3 razy. W szczycie - 3 dni wysokiej gorączki i leżenia zwijając się z bólu mięśni i stawów. A raz w szpitalu z podejrzeniem zakrzepu/ zawału serca - a okazało się, że to tylko "katarek". Na szczęście szpitalna turbo
  • Odpowiedz
@Blomex: Ja juz tyle razy przeszedlem to gowno ze mam juz wyrobione od cholery przeciwcial, ostatnio jak wszystkich w domu rozlozylo to ja nawet nic nie poczulem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Jofiel: ja też przez cały okres pandemii nie zachorowałem, albo wyglądało jak zwykle przeziębienie.
Dzisiaj mi jeszcze doszedł kolejny objaw, ból ucha
  • Odpowiedz
a mówili, że to katarek. Nie oglądasz filmów z żółtymi napisami?


@Rasteris: przecież to co on opisał to ledwie jakieś mocniejsze przeziębionko. Przechodziłem większe kilka lat przed covidową histerią i nie robiłem z tego powodu wpisów w internecie.
  • Odpowiedz