Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1 Oczywiście że tak. Przed euro 2012 zamykano za same przychodzenie pod stadiony. Sądy grodzkie i zakazy stadionowe na wiele lat totalnie z d--y.
Mi jako niedzielnemu wtedy jeszcze kibicowi - gdzie chuliganka, za krótki leszcz ze mnie, też się oberwało
Na fali tamtych wydarzeń mnóstwo fanatyków odpuściło sobie zupełnie jeżdżenie na mecze lub wyemigrowało.
Ja byłem 5 razy wzywany na komendę, dostałem zakaz stadionowy dwuletni za "niecenzuralne przyśpiewki"
Wszystko nagrywane
  • Odpowiedz
Nie będę natomiast nawet odpowiadał tym wychodkom, którzy się cieszą, że jakaś grupa była gnębiona bezprawnie lub przy mocno naciągniętym prawie. Kiedyś nawet wrzucałem dla porównania artykuły po wyrokach, gdzie za "Donald ma Tolę" była spora grzywna, a za krzyczenie "wypierDDalać" było uniewinnienie, bo "to tylko taka forma ekspresji". Jeżeli komuś się coś takiego podoba, to jest gównem i robakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@inozytol: Daj
  • Odpowiedz
Jak kiedyś wrzucałeś to na pewno możesz znowu wrzucić co nie?


@SirSherwood:

Czy właśnie się przyznałeś, że przerasta cię wpisanie do wyszukiwarki "donald ma tolę grzywna"? Nie dziwi mnie sam fakt, ale raczej to, że się publicznie
  • Odpowiedz
Czy właśnie się przyznałeś, że przerasta cię wpisanie do wyszukiwarki "donald ma tolę grzywna"? Nie dziwi mnie sam fakt, ale raczej to, że się publicznie ośmieszasz.


@inozytol: ale sie zesrałeś bo cie o linka poprosiłem xD Poprosiłem nie dlatego, że mi sie nie chce szukać, tylko że te linki prezentują twój poziom informacji i wnioskowania. Dwa pierwsze to jakieś totalne syfy z których nic kompletnie nic nie wiemy. Kompletnie nic nam nie mówią. W sensie mi wstyd byloby to linkować, ale kk. Ostatni link jest git. Czytam i no rzeczywiście słaba sprawa i nie powinni być skazani nawet w pierwszej instancji. Może jedynie typ z nożem, bo jak przynosisz b--ń na protest to zasługujesz na grzywne. Ale pogrzebałem głębiej.

Trochę do d--y riposta na wpis d0nalda, bo tam było śpiewane "Donald ma
  • Odpowiedz