Wpis z mikrobloga

Nie umiem w tagi, więc lecę bez
Czy mam kryzys wieku średniego? Nie wiem tak mi moja mówi, a dlaczego?
Ja lvl 30 ona 17, w styczniu dopiero 18
Ciągle mi jedzie że mam kryzys wieku średniego bo za małolatę się wziąłem, a widze ze mnie kocha, a z drugiej strony ma takie zachowania że czasami mam ochotę to zakończyć.
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a widze ze mnie kocha

ona 17, w styczniu dopiero 18


@XxL3oNsxX: z wszystkich takich historii co widziałem w życiu dwie się zakończyły dzieckiem, ślubem, i powszechną szczęśliwością

większość to jednak kryzys wieku średniego
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX może być duży rozjazd potrzeb przy tej różnicy wiekowej.

Twój kryzys wieku średniego to pewnie częste siedzenie w domu, a ona chce podróżować i więcej szaleństw, co jest zupełnie normalne w tym wieku
  • Odpowiedz
Ooo pierwszy zazdrosniczek...


@Niedobry: "uwielbiam" riposty na poziomie podstawówki u dorosłych ludzi. To są takie asy w rękawie, gdzie niezależnie od tego jak złą czy głupią rzecz zrobisz to wydaje ci się, że masz uniwersalną, zawsze wygrywającą odpowiedź. Np. tutaj każda krytyka, zasadna czy nie = zazdrość xDD Jak wyruchasz psa i niemowlaka i ktoś to skrytykuje to też k---a napiszesz "zazdrośniczek"? xD
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX: przez takich jak ty mi było ciężko w liceum cokolwiek wyrwać, bo stare trupy się interesują nastkami. Pogódź się ze swoim peselem i poszukaj podobnej a nie zabierasz chłopakom z ~2006 rocznika laseczki do wyrywania.
  • Odpowiedz