Wpis z mikrobloga

Nie umiem w tagi, więc lecę bez
Czy mam kryzys wieku średniego? Nie wiem tak mi moja mówi, a dlaczego?
Ja lvl 30 ona 17, w styczniu dopiero 18
Ciągle mi jedzie że mam kryzys wieku średniego bo za małolatę się wziąłem, a widze ze mnie kocha, a z drugiej strony ma takie zachowania że czasami mam ochotę to zakończyć.
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inflacja_biedaku

@XxL3oNsxX: 30lat kiedy ty powinieneś myśleć o wybudowaniu domu i polisie emerytalnej ona uczy się ułamków w szkole i szykuje do matury. Ty już powinienes wieść stabilne życie ona powinna zaczynać zabawę a nie stałe związki.

I w tym równaniu to ty jesteś odpowiedzialna za mówienie innym co powinni robić na jakim etapie życia? xD 17 latka nie może chcieć stabilnego związku?
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX: Każdy mężczyzna woli młodsze, nie daj sobie wejść do głowy perfidnymi kłamstwami, wgl nie istnieje coś takiego jak kryzys wieku średniego, mężczyzna w średnim wieku jest w peaku swojej wartości. To tak jakbyś powiedział małolatom że są w kryzysie wieku młodzieńczego przez to wolą lepszych mężczyzn xD
  • Odpowiedz
Ooo pierwszy zazdrosniczek


@Niedobry: czego tu zazdrościć? Chłop sobie znalazł małolatę, która poleciała na pieniądze (dla niej pizza w restauracji 2 razy w miesiącu i daewoo lanos to już wiele, bo rówieśnicy mają co najwyżej rower) i dostaje za to seks obarczony #!$%@? dziecka xD

Do tego rodzice małolaty też pewnie kochają zięcia. Przecież oni są głupi i nie wiedzą, że OP ją porucha i zostawi xD
  • Odpowiedz
  • 0
@smallboobslover: najpierw poznałem jej mamę bo do mojej mamy na imprezę wbila, a ja akurat przyjechalem potem przypadkiem ja spotkałem z córką. Wróciłem do domu i do mamy mówię zadzwoń do jej mamy czy córka da mi numer i tak zaczęliśmy się spotykać.
  • Odpowiedz
się śmiejesz, właśnie się pokłóciliśmy bo nie pozwolę aby ktoś mowil do mnie #!$%@? i traktował jak śmiecia


@XxL3oNsxX: i dalej się śmieję, bo jakaś gówniara cię nie szanuje nawet xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Niedobry: i co, #!$%@? się o wszystko i jestem za stary aby mnie ktoś traktował jak śmiecia. Przez żonę byłem tak traktowany....
Mam już takiego #!$%@? i nwm co ze sobą zrobić ehhh
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX: Mnie zastanawia jak wygląda taki związek xD Odwozisz ją do szkoły przed pracą, a w weekendy chodzicie na 18-stki kolegów z klasy? Jeszcze ci wkręca, że jesteś dziadem i masz kryzys ;d
  • Odpowiedz