Wpis z mikrobloga

Nie umiem w tagi, więc lecę bez
Czy mam kryzys wieku średniego? Nie wiem tak mi moja mówi, a dlaczego?
Ja lvl 30 ona 17, w styczniu dopiero 18
Ciągle mi jedzie że mam kryzys wieku średniego bo za małolatę się wziąłem, a widze ze mnie kocha, a z drugiej strony ma takie zachowania że czasami mam ochotę to zakończyć.
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XxL3oNsxX: Wchodzi facet do domu i widzi, jak pakuje się jego dziewczyna.
- Co robisz kochanie?
- Odchodzę od ciebie.
- Ale dlaczego?????
- Bo jesteś pedofilem!!!!
- Mocne słowa jak na ośmiolatkę.
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX: 30lat kiedy ty powinieneś myśleć o wybudowaniu domu i polisie emerytalnej ona uczy się ułamków w szkole i szykuje do matury. Ty już powinienes wieść stabilne życie ona powinna zaczynać zabawę a nie stałe związki.
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX: nie wiem o co chodzi, laska se pewnie jaja robi a typ rozmyśla i analizuje a jak będziesz tal dłużej rozmyślał nad pierdołami to nie zauważysz kiedy rogi będziesz miał
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX: Kryzys wieku średniego jest po 40 a nie 30. Ruchaj młode póki możesz. 12 lat to nie jest duża różnica, kiedyś to była normalna sprawa a potem baby nam wmówiły, że powinno być mniej więcej po równo.
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX: Obracasz niedojrzałą małolatkę nieznającą życia, będąc od niej 2x starszy i żalisz się na portalu ze śmiesznymi obrazkami, że ma odpały typowe dla małolaty (a może jakieś problemy psychiczne nawet).
Zastanawiasz się czy to kryzys wieku średniego i czy to zakończyć.

I co ci mają wykopki powiedzieć zamiast śmiać się z ciebie, że jesteś groomer? A przygłupy przyklaskiwać, że ludzie zazdrośni, bo wyrwałeś małolatę?
Zastanów się czy chcesz z
  • Odpowiedz