Wpis z mikrobloga

Warszafka? Tzn. bo ma pracę, a nie siedzi na socjalu jak w Polsce C, czy o co chodzi?


@Ket_jo_barat: nie neetuje jak przegryw u starej w piwnicy, objadając się pryncypałkami i topczipsami. To u przegrywa generuje gniew - jak dzwoneczek u psa pawłowa.
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: no jedyne do czego bym się przywaliła, to do tego wpisu o jedynakach. Sama jestem jedynaczką i mnie to bawi, że ludzie mają jakieś wyobrażenie, że to rozpuszczeni narcyzi czy coś xD
Więc przypuszczam, że potencjalny facet będący jedynakiem też się może poczuć urażony
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: ma konserwatywne podejscie do zwiazkow - ty masz sie zachowowywac jak tradycyjny gentleman, organizowac randki starac sie placic za mnie, ale jak zechcesz bym na przyklad cos ci ugotowala to juz patriarchat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: ja nie wiem co kobiety chcą osiągnąć jak mówiąc, ze mają trudny charakter. To jest taki turn off, ze facet od razu daje w lewo. Po co się męczyć z męczybułą? Dlatego mężczyźni szukają młodszych kobiet #rozowepaski
Dodatkowo 'bądź wyższy' - juz nakazuje xd
MIEJ pieska.
business analyst, a nie potrafi analizować, że jest zwykłym gburem i ludzie odrzucają jej opis i chcą ją tylko przelecieć, bo
  • Odpowiedz
@hub_bub: you missed the point.
Ona już pokazuje - mimo jej 'analitycznej' pracy - że nie myśli racjonalnie. jest podłączona do kobiecego hive mindu. Samo to, że coś piszczy o wzroście już pokazuje jej odklejenie. Bo nie myśli, że osoba o takim samym wzroście mogłaby być dobrym dla niej partnerem.
  • Odpowiedz