Wpis z mikrobloga

@kontophone: a skąd pewność, że oszust? Może trzymał ją w rezerwie a spotykla się z innymi? p0lce wygodnie jest myśleć że oszust sobie żarty robił, niż że była rezerwą a on wybrał inną
  • Odpowiedz
@kontophone: ostatnio mi się trafiła na Tinderze laska co na początku wydawała się spoko a potem zaczęła się żalić że jakiś chłop z nią kręcił i parę godzin przed spotkaniem usunął parę xD jak powiedziałem żeby przestała mi #!$%@?ć o jakimś chłopie to usunęła parę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kontophone: taki facet ma kolejce 100 osiemnastek które już go wyczaiły z jego okolicy, nawet gdyby był na tinderze to nie spędziłby na nim dłużej niż 5 minut.xD
  • Odpowiedz
@kontophone: ja w swoim życiu dostałam już na instagramie z 6-7 wiadomości od napalonych typów z różnej części Polski. Pisali do mnie bo byli pewni, że pisali ze mną na tinderze. Musiałam im tłumaczyć że to nie ja i ktoś wykorzystał moje zdjęcia. Nie chce sobie nawet myśleć do czego były one jeszcze wykorzystywane. Sytuacja w Kołobrzegu, Wrocławiu, okolicach Katowic.. nigdy tego nie zrozumiem. Jakim trzeba być spierdoksem żeby wykorzystywa
  • Odpowiedz
@ang-xvoi

to jest całkiem dobry pomysł, chyba się zainspiruje i zrobię fake konto laski i będę robić nadzieję i wystawiać przegrywiuszy z tindera. Kto jest za?


Ja. Kiedy projekt Sandra na polaczków? Idę o zakład, że 500 km będą dojeżdżać na spotkanie z fejkiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Historycznygagatek Tak w ogóle to dziwi mnie, że ktoś w erze generatorów AI i faceappa kradnie mordy znanych czy losowych ludzi. Ogólnie no nie rozumiem po co ktoś miałby to robić skoro i tak nie spotka sie z drugą osobą mając twarz AI, ale mniejsza o to XD
  • Odpowiedz
@kontophone: jeden facet pisał z pretensjami bo został oszukany na jakąś kwotę. Chciał dochodzić roszczeń, ale wytłumaczyłam mu że z tym to na policję, a nie do mnie.¯\(ツ)/¯
Ci co kradną zdjęcia raczej nie należą do zbyt rozgarniętych i wydaje im się, że nikt się nie zorientuje. Może mają też inne pobudki, ciężko powiedzieć, ale jak widać wyłudzenia są jednym z wielu powodów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Historycznygagatek W sumie fakt, oszustom wszystko jedno jaka twarz, eksperymenty społeczne i inne bzdety to też kolejna sprawa gdzie dochodzi do kradzieży tożsamosci a ludzie dalej mają gdzieś czy jest na tych apkach magiczny znak "profil zweryfikowany".
  • Odpowiedz
  • 0
@irish71 Miłość platoniczna tak zwana, generalnie są ludzie co tak mają. Aczkolwiek tutaj laska po prostu miała wyobrażenie, że wszystko pisze przystojny mężczyzna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz