Wpis z mikrobloga

@tomosano: to ja k---a w jego wieku już miałem trójkę dzieci, pracowałem na utrzymanie, na wspólne wakacje, na wykształcenie moich dzieci, wspólnie z żoną, która też cały czas pracowała, zajmowała się domem i dziećmi, spłacałem kredyt (już spłacony) a 5 lat temu zacząłem budowę domu, który właśnie kończę, miałem w międzyczasie dwie działalności gospodarcze i etat, a ten stary wałkoń mizogin j----y całe życie o-------a się publikując jakieś głupawe filmiki,
  • Odpowiedz
@tomosano: Co za stekanie, nigdy nie bylo zabawny tylko powielal teksty z zagranicznych srodowisko redpill, mgtow, alt-right itp itd. Wcale sie nie dziwie komentarzom, ze do kogos prul sie na zywo albo znalazl go ktos po obejrzeniu jego tworczosci.
Plus oczywiscie nie wiadomo kto go pobil, w jakich okolicznosciach, moze sam byl agresorem alb okogos prowokowal.
  • Odpowiedz
@RedTiger: Nie musisz mnie nazywac okresleniami uzywanymi przez twoich rodzicow wobc ciebie. Ty nawet nie jestes w stanie zrozumiec, ze chodzi o jakosc zrodla a nie opis kanalu xD co za mysliciel z ciebie. Czyli jeden bieda alt-rightowiec wstawil sie za drugim bez zadnego dowodu, super. Niech szarpanki to pokaze te nagrania, kwity od policji obdukcje cokolwiek prostaczku.
  • Odpowiedz