Wpis z mikrobloga

@wedkarz93

@tomosano: Ogólnie się zastanawiam czemu w sumie ja nigdy nie dostałem w------l, a często wychodziłem na miasto i to nawet w różnych krajach, kulturach, kontynentach. Ogólnie aby dostać właśnie jakoś na łeb, trzeba się serio bardzo starać. ;)


Nieprawda. Czasem możesz się znaleźć przypadkowo w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie spotykając nieodpowiednich ludzi. Czasem życie płata figla i można się mocno zdziwić.
  • Odpowiedz
Z opisu wynika że siedział w Mielnie


@maad: Swoją drogą - ciekawe jak on zdiagnozował, że ci ludzie w Mielnie, które poza sezonem liczy jakieś 2000 mieszkańców, to jacyś imigranci, a nie po prostu turyści xD
  • Odpowiedz
@mazut_kluczowy: @Polnischefuhrer: Po pierwsze unikam miejsc z Sebixami, a nawet jak już takowy by podszedł i zaczepiał bez powodu, to w takich sytuacjach się go przepraszam, komunikuje że nie szukamy konfliktu i najlepiej stamtąd pójść.

Każde rozwiązanie odmienne przybliżałoby właśnie to konfrontacji, która byłaby totalną tylko głupotą, bo samemu dostaniemy na łeb lub komuś coś zrobimy i też możemy zmarnować sobie życie.

Podsumowując jak mam znajomych właśnie którzy
  • Odpowiedz
pis wpuscil sporo pakoli, na 90% to byli legalni imigranci


@gustowny_dzikus: jak Ukrainiec kupi prawo jazdy to znaczy że ma legalne prawo jazdy? Bo pissowscy imigranci kupowali pozwolenie na pracę lub wizy, więc nie zaliczałbym ich do legalnych xD
  • Odpowiedz
@wedkarz93 ja tam Ci życzę jak najlepiej i uważam, że masz rację pisząc żeby nie eskalować konfliktu, ale niestety nie zawsze jest tak jak piszesz. Czasem możesz spotkać człowieka który po prostu chce Ci zrobić krzywdę i czego byś nie zrobił i nie powiedział on i tak będzie chciał Ciebie uszkodzić.
  • Odpowiedz
Podsumowując jak mam znajomych właśnie którzy dostali kiedyś na dziurę, to nie umieją odpuścić i nawet przeprosić niesłusznie kogoś, tylko się wykłócają lub nawet aktywnie szukają zwady. ;)


@wedkarz93: O to to. Też miałem takich znajomych, co ciągle im się coś takiego przytrafiało, non stop jakieś kłótnie i bójki. Ja nie wiem, że jakoś mi się to nigdy nie zdarza xD
  • Odpowiedz