Wpis z mikrobloga

@tomosano: Ja jestem z Koszalina i prawdę mówiąc to nie ma tu za dużo inżynierów.Głównie pajetey i wietnamce ale Ci drudzy to byli tu odkąd pamiętam i są nieszkodliwi.Pajeety zresztą też raczej trzymają się swoich i nie robią problemów.
  • Odpowiedz
Życzyć źle nikomu nie życzę, niech chłop się kuruje. Nie zmienia to faktu, że każde słowo wszystkich youtubowych jupiterów należy jak dla mnie brać ostro pod lupę - nigdy nie można być pewnym czy i na ile przedstawiany przez nich obraz jest podkolorowany dla kliknięć oraz atencji. Równie dobrze mógł dostać po ryju bo sam się do kogoś rzucał albo wymyślić sobie, że dla większej dramaturgii zwali wszystko na wszechobecnych w jego
  • Odpowiedz
ale naprawdę wartościowe treści


@ToxycznyKarol: z czasów kiedy był spamowany na wypieku pamiętam że tam było pilowe bajdurzenie i tylko negatywny przekaz bez żadnego pozytywnego przesłania. Coś się zmieniło?

Społeczeństwo byłoby lepsze gdyby spierdoksów pod skrzydła wziął ktoś z takim vibem i charyzma jak on, ale przynajmniej dał radę jak wyjść na ludzi. A faktycznie komizm szarpaka doceniam
  • Odpowiedz
@Leniek zmieniło się tyle że było śmiechu więcej czyli przegląd wydarzeń ze świata i okraszone właśnie generalizucjacymi komentarzami z gatunku Redpill w śmiesznej formie. Fajnie zaorał igrzyska olimpijskie. Tam jest więcej prawdy jak w lewackich próbach sterowania społeczeństwem.
  • Odpowiedz
@ToxycznyKarol: A no czyli po staremu, standup dla spierdoksów, nie powiem bo z jego impersonacji Wołoszańskiego i wykładu o kukoldwehrze śmiechłem no ale jesli ktoś na tym buduje światopogląd to nic dobrego z tego nie wyniknie.
  • Odpowiedz