Wpis z mikrobloga

@KontrproduktywnyAnalityk: Ale generalnie gonciarz to w ogóle się nawrócił? Obejrzałem ze 3-4 nowe jego filmy po tym jak przypakował i zgolił łoniaki (więc ominęły mnie te jego schizofreniczne wysrywy zaraz po samej aferze) i w ani jednym filmi nie wyrzekł się swoich lewicowych wartości, ani nawet nie powiedział złego słowa na kobiece zachowania, a jedynie na tych filmach płakał, że został pomówiony i mu firmę była partnerka rozwaliła. Nie wiem
  • Odpowiedz
@SonidoStark Stary, nie rozśmieszaj mnie nawet. Nie ma większych białorycerzy niż sebixy z prawicy. Cockserwatyści to największa zmora. Poznałem w życiu kilku gości którzy mówili coś w stylu ,,Chciałbym tyle zarabiać by moja kobieta nie musiała pracować" i każdy z nich to cockfederata. Żaden szanujący się lewak czegoś takiego nie powie.

Lewica na zachodzie jest za równym wiekiem emerytalnym, tylko w tym cuckoldstanie czyli Polsce NAWET lewica jest za nierównością w
KontrproduktywnyAnalityk - @SonidoStark Stary, nie rozśmieszaj mnie nawet. Nie ma wię...

źródło: temp_file4610251079194134258

Pobierz
  • Odpowiedz