Wpis z mikrobloga

#allegro #programowanie #ecommerce #temu #ebay #amazon #wykop #enshittification

Chcesz posortować listę po najniższej cenie? Patrz jakie to jest proste! To wszystko jest dla naszego dobra, prawda? Bo oni chcą zagarnąć nasze dobro. Przykro się patrzy jak nas oszukują żeby zarobić te kilka złotych więcej. Brudna mamona. Ha tfu!
adrninistrator - #allegro #programowanie #ecommerce #temu #ebay #amazon #wykop #enshi...

źródło: 1000017486

Pobierz

Allegro goli baranów?

  • Tak 86.3% (44)
  • No 13.7% (7)

Oddanych głosów: 51

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrninistrator:
Przecież tak było już 20 lat temu, że oferty z promocją są pierwsze. To, co naprawdę jest stosunkowo nowym raczyskiem to wplatanie ofert sponsorowanych o cenie nieadekwatnej do sortowania i niekoniecznie pasującym wyszukiwaniu pomiędzy zwykłe a nie o tym tu mowa.
smk666 - @adrninistrator: 
Przecież tak było już 20 lat temu, że oferty z promocją są...

źródło: Untitled

Pobierz
  • Odpowiedz
przecież o tym napisałem, przeczytaj ich komentarz jeszcze raz


@adrninistrator:
No wykręcili się opisem ofert promowanych a nie sponsorowanych a ja sprostowałem, że piszą o funkcjonalności starszej niż niejeden wykopek a nie tym, co rzeczywiście w-----a (bo jest reklamą taką samą jak kontekstowe reklamy gdziekolwiek indziej).
  • Odpowiedz
Myślenie debi@#$, że jak wkleją mi sponsorowaną (droższą najczęściej ofertę) to ją wybiorę jak mam sortowanie po cenie (czyli interesuje mnie najniższa cena) ;)

a po drugie to bym oskarżył allegro na miejscu kupujących reklamy, że wykonuje usługę z nienależytą starannością, bo jak nazwać wyświetlanie reklam, za które się słono zapłaciło w miejscach, które z góry nie mają żadnej skuteczności.

Pomijam, że obecnie wyświetlanie ofert na allegro posortowane po cenie przypomina śmietnik,
  • Odpowiedz
  • 1
@adrninistrator ale przecież to już jest od lat niezauważalne xd nawet w samym Google najpierw masz wyniki sponsorowane
wystarczy, że zrobisz jeden ruch scrollem i nagle problem znika, bo widzisz już posortowane oferty
możesz nawet wejść na obojętnie jaką ofertę danego produktu i masz specjalnie dedykowaną opcję "pokaż najtańsze oferty tego towaru"

ale ofc ruchają mnie na prawo i lewo korporacje xDD
  • Odpowiedz