Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jesteśmy w związku 3 lata. Mieszkamy razem od 6msc.
Dziewczyna zachowuje się wobec mnie bardzo dobrze, dbamy o siebie, sporo czułości. Przyjeżdża do mojej rodziny, razem chodzimy na siłownię i randki.
Tymczasem...
Ostatni raz spóźniła się do domu z pracy. Miała skomczyc o 24 zmianę a wróciła dopiero o 3. Twierdziła że jest burza. W tym czasie dzwoniłem do niej. Nie odbierała.
Kiedy przyjechała naprawdę miałem łzy w oczach bo zacząłem się martwić że w trakcie burzy jej już wiekowy samochód wjechał gdzieś w rów. Ucieszyłem się że ją zobaczylem.
Innym razem zapytałem czy może pojadę razem z nią do warszawy na techno na które jechała z koleżanką. Kiedyś proponowała mi taki wyjazd ale że względu na obowiązki w pracy nie mogłem się zgodzić.

Punkt kulminacyjny.
Włączyłem jej komputer ponieważ, mój nie działał. Pierwszy wynik wyszukiwania jaki mi się pokazał to "zakochałam się w zajętym".
Wszedłem na jej fb. Wiadomości z koleznaką:
"Jezu ja przyjeżdżam o 3 a ten łzy w oczach że coś mogło mi się stać xd"-ona
"Chlip chlip biedny maciuś, dziecko samo zostawione do mamusi chce"-koleznaka
"No samego nie można go zostawić bo już narzeka"

Potem kwestią warszawy

"Jeeeezu nie on chce z nami jechać, muszę to jakoś ogarnąć, załatwię to"
"On nam wszystko popsuje"-kolezanka
"On nie ma znajomych to się do nas chce przylepić. Coś wymysle".

Znalazłem w rozmowach, że podoba jej się ktoś w pracy kto jej nie chce bo ma partnerke.
Ona co innego mi mówi i pisze a co innego robi i mówi koleżankom.
Na razie nic z tym nie robiłem ale co mam robić, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to zerwanie, ale nie rozumiem czemu Ona mnie obraża przy koleżance.

#zwiazki #zwiazek #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: odkryłam ostatnio dlaczego zamiast ślubu laskom tak zależy na zamieszkaniu razem przed- właśnie po to żeby cię wykorzystywać na nie.
Wiem, że to bajtowy dzień będzie bo pogoda nie rozpieszcza, ale.
  • Odpowiedz
Kiedy przyjechała naprawdę miałem łzy w oczach bo zacząłem się martwić że w trakcie burzy jej już wiekowy samochód wjechał gdzieś w rów


@mirko_anonim: XD laska ma rację, chlip chlip. a poza tym to słaby bait.
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim: z kim sie wy sie wiążecie xD olej karyne miras, a w ogole to jak znajdziesz milosc zycia to lwpiej po 2 latsch sie oswiadczyc, p oroku slub i zamieszkac razem to takich akcji nie bedzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale nie rozumiem czemu Ona mnie obraża przy koleżance.


@mirko_anonim: Bo z jakiegoś powodu straciła do Ciebie szacunek.
Np. przez te łzy w oczach. Tzn. rozumiem że się martwiłeś ale nie możesz tego tak okazywać. Następnym razem a) opanuj emocję żeby nie brały nad Tobą góry b) jeśli już to ich nie pokazuj kobiecie. Brutalne ale hej- witamy w "męskim świecie".
A w związku już nie jesteś. Zerwij bez słowa
  • Odpowiedz
Ona co innego mi mówi i pisze a co innego robi i mówi koleżankom.


@mirko_anonim: To jest standard wśród tokstycznych osób. Musi zracjonalizować swoje zachowanie, zwłaszcza to złe i przedstawić cię w złym świetle. Do tego potrzebuje kogoś kto potwierdzi jej wersję, najlepiej koleżanka, bo przecież nie bezstronna osoba. Będzie tylko gorzej, zerwij to teraz.
  • Odpowiedz