Wpis z mikrobloga

  • 10
@Heady1991: Wiadomo, prawdziwy Chad płaci za AI, ale z poczuciem wyższości nie je w swoim hotelu tylko chodzi posilić się do lokalnych restauracji.
  • Odpowiedz
  • 18
@Arbuzlele typowy polak na all inclusive, żeby pierwszy być przy korycie bo "za darmo" xD


@Heady1991 Może nigdy nie byłeś w hotelu, ale jak ktoś ma nocleg ze śniadaniem to zwykle stara się wstać tak żeby te śniadanie jednak zjeść.
Do tego chciałbym zauważyć że jak typ będzie ostatni "przy korycie" to te śniadanie nadal będzie darmowe.
A może ty nigdy na wakacje nie wyjeżdżałeś i nie wiesz że ludzie
  • Odpowiedz
Najgorsi polscy turyści to nic przy Anglikach, Rosjanach, Żydach, Chińczykach itd.


@djtartini1: jak byłem w hotelu pełnym Chińczyków to w końcu powstał podział. Inni goście byli zapraszani to salki konferencyjnej, bo Chińczycy robili taki chlew w restauracji, że obsługa nie nadążała sprzątać.
  • Odpowiedz
Rozczaruje cie, dla przykladu niemcy i angole robia to samo.


@DeoMondeo: Dokładnie. Na szczęście w zachodniej cywilizacji występowanie takich zachowań spada wraz z zamożnością, więc wystarczy wybierać hotele 5* bez all inclusive i nagle okazuje się, że da się spędzić wakacje w ciszy i spokoju. Szczególnie od kiedy nie ma w Europie ruskiej swołoczy. Ukraińcy też jeszcze mają sporo do nadrobienia, szczególnie w kwestii głośności gadania przez telefon.
  • Odpowiedz
@jakucam: a słyszałeś kiedyś o takich latających istotach jak ptaki czy inne mewy? I że one często przylatują do jedzenia? Na ogół ludzie nie mają ochoty mieć nasrane na talerzu no ale nie oceniam.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: Hotele all inclusive są dla specyficznych osobników, czyli takich którzy będą od świtu żreć i chlać do oporu bo przecież zapłacone kurła! To nieważne skąd taki osobnik jest. Polak, Niemiec, Anglik, Rusek. Praktycznie każdy kraj ma takich klientów. Normalny człowiek wie że na all inclusive się nie jeździ
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: Moja ex byla jebnieta i bylismy na wakacjach all in w grecji na 2 tygodnie.

Codziennie to samo - wstawanie z lozka o 12.
Bo ona ma po to wakacje zeby sie wyspac.

Po jaki #!$%@? jechac do grecji i spac, ja o 6 juz bylem na nogach i chodzilem po miescie, plaży żeby zobaczyć jak wygląda tam życie.
  • Odpowiedz