Wpis z mikrobloga

@Arbuzlele: #!$%@? ja nie wiem w jakich hotelach wy sie bujacie ale bufet hotelowy sie zaczyna tak od 8 i kończy w okolicach 11 więc tak bardzo z czasem się nawet nie rozminął
  • Odpowiedz
typowy polak na all inclusive, żeby pierwszy być przy korycie bo "za darmo" xD


@Heady1991: Nieprawda. W wakacjach all inclusive jest po prostu coś, co sprawia, że aż chce się rano wstawać . Świadomość, że wszystko już naszykowane, że wystarczy wyjść z pokoju, nałożyć sobie, zjeść i pójść nad wodę. A nie szykować sobie samemu, albo czekać 30-40 minut w normalnej restauracji. Ale zawsze znajdzie się jakiś zrzęda, który powie,
  • Odpowiedz
  • 0
@Heady1991: Typowy p0lak z ciebie, typowy wieśniak robiący z siebie pośmiewisko rzucając teksty, które w twoim mniemaniu mają pokazać twoją wyższość ale w rzeczywistości pokazujące, że jesteś na tak niskim poziomie, że masz tylko mylne wyobrażenia jak wygląda wyższy poziom godności i wartości człowieka. Rynsztok co nawet nie obcuje i nie rozumie poziomu zwykłego człowieka. Po co człowieku się tak betonujesz w tych nizinach społecznych? Nie lepiej popracować nad własnym
  • Odpowiedz
@DeoMondeo: Byłem na plaży o 7:30 walnąć sobie kawkę po tym jak odwiozłem teściową na wymianę rozrusznika w Gdyni - plaża pusta. Piękna pogoda, spokojne morze, prawie bezludna plaża jak na sezon. Wystarczy wstawać rano, to się nazywa odpowiedzialność :D
  • Odpowiedz
@DeoMondeo Jestem aktualnke w hotelu na Rodos. Basen jest oficialnie czynny od 10 i do tej godziny chodzi czyściciel i zbiera ręczniki z zajętych w ten sposób leżaków. Więc żeby mieć jakieś sensowne miejsce ktoś musi siedzieć i pilnować tych ręczników przed tym bandytom😄
  • Odpowiedz