Wpis z mikrobloga

typowy polak na all inclusive, żeby pierwszy być przy korycie bo "za darmo" xD


@Heady1991: na śniadaniach na all inclusive nie ma kolejek ani ograniczonej ilości jedzenia, tam nie musisz iść pierwszy jakbyś spieszył się z ręcznikiem na basen
  • Odpowiedz
@CheSlaw: W punkt. Ja zawsze na wyjazdach wstaję wcześnie. Jestem po prostu zrelaksowany i wypoczęty i tak działa mój organizm. Dwa tygodnie temu byłem na urlopie i wstawałem o 7.00 radosny, jak skowronek w parku. W domu w wolny dzień mam problem, by się zwlec o 8.00. Ludzie po prostu na wakacjach są wypoczęci, chcą skorzystać z dnia itp.
  • Odpowiedz
myśmy byli na Majorce w Globales America. Leżaków od #!$%@?. Problemem była tylko miejscówka pod parasolem. Jednakże można było ulokować się przy drugim basenie, gdzie wiało, więc słońce nie przeszkadzało. Trzeba było tylko uzbroić się w czapkę oraz SPF.
Najbardziej wkurzający byli ludzie, co zajmowali miejsce pod parasolem, którego… przez cały dzień nie rozkładali. A parasole to wiecie, takie w ziemi nie do ruszenia.
Też jestem team morze/ocean, ale leżeć cały dzień
  • Odpowiedz
@Arbuzlele szczere te śniadania do 10 to wcale nie jest dużo czasu na pospanie XD. Przecież nie wstanę i nie pójdę w piżamie jak w domu do lodówki, tylko już trzeba wziąć prysznic, ubrać się itp. xd . I zależy jeszcze jaki hotel, są takie co dokładają a są takie co jak inni wyżrą to już się je resztki xd
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: Ja na wakacjach to na śniadanie już wracałem po kąpieli w morzu. W ogóle najlepiej iść popływać wcześnie rano i zaraz przed zmrokiem, bo w środku dnia upał jest nie do zniesienia
  • Odpowiedz
@johny-kowalski: taki problem ze jak trafi się grupa takich cebularzy przed tobą to okazuje się że większość smacznych rzeczy jest wyjedzona/wykradziona. Czasem obsługa coś doniesie a czasem nie. Jak ktoś nie potrafi się dostosować do zasady że jesz do syta ale nie wynosisz to powinien te swoje żenujące podkradanie jedzenia robić na sam koniec, jak już każdy się naje.
  • Odpowiedz
nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek klaskał przy lądowaniu xD niezależnie od tego, czy Polak czy nie


@Ogau: @glowie: tak z 5 lat temu to jeszcze klaskali, ale przez ostatnie lata nie widziałem nikogo żeby to robił.
  • Odpowiedz
śmieszą mnie ludzie kupujący all inclusive xD To nic, że w innym hotelu bez all inclusive mógłby kupować codziennie trzy dania i mieć więcej w portfelu, tutaj zapłacił raz a więcej i jest zadowolony XDDD
  • Odpowiedz
o nie! Ktoś wstał wcześnie i wcześnie je śniadanie, przecież to niedopuszczalne!


@Luko: to ja zacząłem wstawać o 5:00 rano na bieganie żeby nie dostać od upału, to już jestem nie Polak, w ogóle tylko wysłać na księżyc sierotę jedną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przeciez placisz za to w cenie wycieczki to o #!$%@? ci chodzi? XD

Czekam jeszcze az napiszesz, ze polacy wstaja rano, zeby rzucic recznik na lezak przy basenie. Rozczaruje cie, dla przykladu niemcy i angole robia to samo.


@DeoMondeo: Dokładnie, byłem ostatnio na All Inclusive, hotel pełen angoli Polaków 3 na krzyż. Było mówione nie rzucać ręczników z rana. I co angole oczywiście to robili. Na wyspach Kanaryjskich byłem.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele Byłem z rodziną i tylko żona wstawała o 8 i szła na śniadanie.. Ja z dziećmi wstawaliśmy jak człowiek o 10.00. Po to są wakacje, żeby się wyspać. A później żona o 22.00... idziemy już spać? A my z młodymi tańce do północy i jeszcze na plażę podziwiać gwiazdy i szum morza. Kto co lubi. Są ludzie z co lubią z natury wcześnie wstawać i są tzw. sowy, czy tam
  • Odpowiedz
@Heady1991: glupi jestes. ja zazwyczaj bylem pierwszy w kolejce, nie dla tego ze jest za darmo, tylko dlatego ze nie jest goraco i tloczno. oblece sniadanko w 20 minut i szedlem spac z powrotem :D
  • Odpowiedz