Wpis z mikrobloga

  • 0
@razdwatrzy55 Mało kto w to uwierzy patrząc jak mi idzie na portalach randkowych, ale 6 tysięcy mnie obserwuje osób na ig, w tym jakoś 80% dziewczyn. Dziwne jest, to że na tinderze tak kiepsko. A skąd w ogóle takie pytanie o ig?
  • Odpowiedz
  • 0
@kontophone Jak pisałem wcześniej, nie daje w prawo: takim co daleko mieszkają mega, takim co są otyłe, takim co palą i piją, takim co nie chcą dzieci, szonom nie daje, nie daje też imprezowiczkom czy wyższym ode mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55 Ja 200 obserwuje. Głównie w tym dziewczyny. Czy jakieś koleżanki lub koledzy. Czy jakieś inne pierdoły typu. ulubiony klub lub piłkarz. Mój prywatny profil. Dodaje różne zdjęcia. To nie selfie same. Z różnych miejsc też. Trochę zabawa amatorska w modeling, ale w prawdziwy nie da rady, bo brakuje centymetrów z lekka
  • Odpowiedz
  • 0
@LatajacyJeczmien W sumie dużo nie jest z moich okolic. Na tinderze mam gdzie kto mieszka i jaki zakres kilometrów. Nie każde wolne też czy szukają kogoś. Na Instagramie w różnym wieku mnie obserwują
  • Odpowiedz
  • 0
@Dejw983 5 dzień minął, to nie wiem czy się rozkręci. Par zero, ale ukrytych polubień jest. W sumie to i tak motywacja do skupienia się na sobie, rozwoju i robienia dalej kozackiej sylwetki
  • Odpowiedz
@tomwick55: jak potrzebujesz motywacji to na ostatnie 24 dziewczyny z którymi wyszedłem jedna była z tindera 23 z ig, a jeszcze 4 z tindera odwołały spotkanie w dzień spotkania xd
A ja mam max 30 par na tinderze a obserwujących na ig 560 xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Dejw983 Na ig mam większe powodzenia, ale nic z tego nie wychodzi, bo łanne panny zainteresowane są z daleka albo brzydkie z bliska czy zakolegować się chcą w związkach
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55 @Dejw983 Przy takiej ilości obserwujących nie mam jak filtrować ich i dużo czasu schodzi też, no niektóre laski widać zdjęcia z chłopami, drugie lokalizacji nie mają, trzecie z daleka, kolejne nie w moim typie, też kiedyś pisałem do niektórych co mnie nie obserwowały, to nie odczytały nawet tego. Nie mam pojęcia jak wyszukiwać lasek z okolicy i uderzać. Generalnie z mojej okolicy, mojego miasta, to może jedna mnie obserwuje,
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55 Mieszkam w małym mieście pod Warszawą na Mazowszu. Do szkoły średniej czy na studia teraz śmigam do Warszawy ze swojego domu. Nie mam daleko jakoś. Też żeby mieszkać w akademiku
  • Odpowiedz
@tomwick55: Inne województwa i setki km to nie problem chyba że zależy Ci na długim związku. Można sobie zrobić fajną wycieczkę, ale warto w miarę poznać taką osobę najpierw przez internet, żeby było wiadomo, że warto pojechać.
  • Odpowiedz