Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz jak typowy Janusz-Nosacz po 60tce z brzuchem, ale kurła kiedyś to było.
Wszystko czytelne, na swoim miejscu, po paru tygodniach przyzwyczajenia mogę zmieniać temperaturę klimy albo włączyć podgrzewanieć fotela bez odrywania wzroku od drogi i bez wchodzenia w 3 poziom podmenu... I komu to przeszkadzało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sztefen_muller - #motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz...

źródło: LTuu9PBAFQAF

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BombaskaEskadraLotnicza: sprzedałem, bo chciałem szybszy :D no i nowszy, z nowym infotainment etc. Starszy na nvidia tegra już mnie wkurzał tym jak działał.

Teraz trochę żałuję bo miał dożywotnie darmowe superchargery eh, mogłem trzymać jako drugie auto

No ale zamieniłem 4.2s do setki na 3.3s do setki i jestem zadowolony, i wcale nie myślę o zmianie na plaida z 2.2s.. wcale ;)
  • Odpowiedz
@cwlmod @Zapaczony Dla wielu wykopków SUVy to całe zło tego świata. Ja też uważam że są w c--j wygodne, dobrze się wsiada, dobra widoczność. I nie wiem co to za mit z małym bagażnikiem. Dużo większy, niż w analogicznej wielkości sedanie. Ale jak wypoki sobie upatrzą wroga to racjonalne argumenty idą w kąt. Zwłaszcza, że większość wojujących z SUVami prawdopodobnie nigdy żadnym nie jeździła.
  • Odpowiedz
@miki4ever co Ty z tym przewracaniem? Może wpadniesz do rowu i tyle. Chodzi mi o to, że nie wrócisz na tor jazdy. Pomijam stare auta. Z nowych Rav4, Grand Cherokee oblały ten test i crossovery jak CX-30, Macan, Duster
  • Odpowiedz
@mbasasello: Dokładnie tak jest. Takie p--------o bez sensu. Też kiedyś wkurzały mnie suvy aż nie zobaczyłem jak ludzie ich używają i sam nie wynajął na próbę.

Długość ta sama niż odpowiednie kombi. miejsce w środku i bagażnik identyczne lub większe, bo auta jest pare centrymetrów szersze. Wygodnie się wsiada i obsługuje dzieciaki bagaznik. Wjedzie na lekkie wyboje, a na drodze lepiej wybierze małe dziury.

Tak, gorzej jeździ i więcej pali,
  • Odpowiedz
chyba dziadki, nie ma nic lepszego niż jazda normalnym autem na autostradzie. SUVa trzeba co chwile tankować bo żeby zrobić wynik poniżej 10L to trzeba jechać za tirem chyba


@dzem_z_rzodkiewki: może i tak, społeczeństwo się starzeje. Fakty są takie, że to nie koncerny motoryzacyjne pchają nam Suvy tylko na Suvy jest większy popyt
  • Odpowiedz
@cwlmod: Podniesione? Owszem, ale też napompowane. SUV oprócz większej wysokości i prześwitu jest zwykle tez szerszy i dłuższy od "odpowiednika" kombi w swojej marce. Aktualnie jeżdżę lekko leciwą Astrą H w kombi, która ma zajebisty bagażnik (500l) przy wymiarach zewnętrznych średniego kompakta. Podobnie chyba wypadała kiedyś pierwsza Octavia czy Golf Variant. I tak się pomału przymierzam do zmiany auta, bo to leciwa bestia już jest. Ale jaki mam wybór? Małych
  • Odpowiedz